ΠΡΟΒΟΛΗ ΑΠΟ ΤΟΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ
Σάββατο, 16 Μαρτίου 2019
15:00 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ 3 : 1 Α.Ο. ΚΑΡΥΑΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ "ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΘΑΝΟΥ" , ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟ
15:00 ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ "ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΘΑΝΟΥ" , ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟ
15:00 ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡ. 3 : 2 Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ ΛΕΥΚΑΔΑ
15:00 ΛΕΥΚΑΔΑ
15:00 ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015 3 : 0 ΠΑΣ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ
15:00 ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ
15:00 ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ 2 : 4 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΩΠΟΥ , ΩΡΩΠΟΣ
15:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΩΠΟΥ , ΩΡΩΠΟΣ
15:00 ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ 1 : 0 A.E. ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝ/ΧΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΕΥΚΑΔΑΣ , ΛΕΥΚΑΔΑ
15:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΕΥΚΑΔΑΣ , ΛΕΥΚΑΔΑ
15:00 ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ 1 : 1 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ , ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ
15:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ , ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ
15:00 ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ 0 : 0 ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΉΠΕΔΟ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ , ΣΑΜΨΟΥΝΤΑ
15:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΉΠΕΔΟ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ , ΣΑΜΨΟΥΝΤΑ
15:00 ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ 1 : 2 Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΉΠΕΔΟ ΑΓΙΑΣ , ΑΓΙΑ
15:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΉΠΕΔΟ ΑΓΙΑΣ , ΑΓΙΑ
Σάββατο, 23 Μαρτίου 2019
15:00 ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 5 : 0 ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ "ΑΘ.ΤΣΟΥΜΕΛΕΚΑ" , ΠΡΕΒΕΖΑ
15:00 ΠΡΕΒΕΖΑΣ "ΑΘ.ΤΣΟΥΜΕΛΕΚΑ" , ΠΡΕΒΕΖΑ
15:00 A.E. ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝ/ΧΗΣ 0 : 3 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΒΑΛΑΝ/ΧΗ
15:00 ΒΑΛΑΝ/ΧΗ
15:00 Α.Ο. ΚΑΡΥΑΣ 2 : 2 ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ , ΛΕΥΚΑΔΑ
15:00 ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ , ΛΕΥΚΑΔΑ
15:00 Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ 0 : 1 ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ ΠΑΛΑΙΡΟΣ
15:00 ΠΑΛΑΙΡΟΣ
15:00 Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ 0 : 4 ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΠΛΑΓΙΑ
15:00 ΠΛΑΓΙΑ
15:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ 3 : 0 ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡ. ΠΑΡΓΑ
15:00 ΠΑΡΓΑ
15:00 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ 2 : 0 ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015 ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ "ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΘΑΝΟΥ" , ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟ
15:00 ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ "ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΘΑΝΟΥ" , ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟ
15:00 ΠΑΣ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ 1 : 0 ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ ΒΟΝΙΤΣΑ
15:00 ΒΟΝΙΤΣΑ
Σάββατο, 30 Μαρτίου 2019
15:00 Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ 2 : 2 A.E. ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝ/ΧΗΣ ΠΑΛΑΙΡΟΣ
15:00 ΠΑΛΑΙΡΟΣ
15:00 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ 6 : 0 Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ ΛΟΥΡΟΣ
15:00 ΛΟΥΡΟΣ
15:00 ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡ. 3 : 3 Α.Ο. ΚΑΡΥΑΣ ΛΕΥΚΑΔΑ
15:00 ΛΕΥΚΑΔΑ
15:00 ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ 3 : 2 ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΩΠΟΥ , ΩΡΩΠΟΣ
15:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΩΠΟΥ , ΩΡΩΠΟΣ
15:00 ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ 1 : 1 ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΕΥΚΑΔΑΣ , ΛΕΥΚΑΔΑ
15:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΕΥΚΑΔΑΣ , ΛΕΥΚΑΔΑ
15:00 ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ 5 : 0 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ , ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ
15:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ , ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ
15:00 ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ 1 : 0 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΉΠΕΔΟ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ , ΣΑΜΨΟΥΝΤΑ
15:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΉΠΕΔΟ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ , ΣΑΜΨΟΥΝΤΑ
15:00 ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ 2 : 3 ΠΑΣ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΉΠΕΔΟ ΑΓΙΑΣ , ΑΓΙΑ
15:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΉΠΕΔΟ ΑΓΙΑΣ , ΑΓΙΑ
Σάββατο, 6 Απριλίου 2019
16:00 ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 1 : 0 Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΠΡΕΒΕΖΑΣ "ΑΘ.ΤΣΟΥΜΕΛΕΚΑ" , ΠΡΕΒΕΖΑ
16:00 ΠΡΕΒΕΖΑΣ "ΑΘ.ΤΣΟΥΜΕΛΕΚΑ" , ΠΡΕΒΕΖΑ
16:00 A.E. ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝ/ΧΗΣ 2 : 0 Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ ΒΑΛΑΝ/ΧΗ
16:00 ΒΑΛΑΝ/ΧΗ
16:00 Α.Ο. ΚΑΡΥΑΣ 5 : 2 ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ , ΛΕΥΚΑΔΑ
16:00 ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ , ΛΕΥΚΑΔΑ
16:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ 1 : 1 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΠΑΡΓΑ
16:00 ΠΑΡΓΑ
16:00 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ 2 : 1 ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ "ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΘΑΝΟΥ" , ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟ
16:00 ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ "ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΘΑΝΟΥ" , ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟ
16:00 ΠΑΣ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ 1 : 2 ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ ΒΟΝΙΤΣΑ
16:00 ΒΟΝΙΤΣΑ
16:00 ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015 2 : 2 ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡ. ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ
16:00 ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ
16:00 ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ 4 : 3 ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΩΠΟΥ , ΩΡΩΠΟΣ
16:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΩΠΟΥ , ΩΡΩΠΟΣ
Σάββατο, 13 Απριλίου 2019
16:00 ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 3 : 0 A.E. ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝ/ΧΗΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ "ΑΘ.ΤΣΟΥΜΕΛΕΚΑ" , ΠΡΕΒΕΖΑ
16:00 ΠΡΕΒΕΖΑΣ "ΑΘ.ΤΣΟΥΜΕΛΕΚΑ" , ΠΡΕΒΕΖΑ
16:00 Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ 2 : 2 ΠΑΣ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΠΑΛΑΙΡΟΣ
16:00 ΠΑΛΑΙΡΟΣ
16:00 Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ 1 : 3 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΠΛΑΓΙΑ
16:00 ΠΛΑΓΙΑ
16:00 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ 3 : 2 Α.Ο. ΚΑΡΥΑΣ ΛΟΥΡΟΣ
16:00 ΛΟΥΡΟΣ
16:00 ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡ. 3 : 1 ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ ΛΕΥΚΑΔΑ
16:00 ΛΕΥΚΑΔΑ
16:00 ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ 1 : 1 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΕΥΚΑΔΑΣ , ΛΕΥΚΑΔΑ
16:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΕΥΚΑΔΑΣ , ΛΕΥΚΑΔΑ
16:00 ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ 3 : 2 ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ , ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ
16:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ , ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ
16:00 ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ 5 : 3 ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΉΠΕΔΟ ΑΓΙΑΣ , ΑΓΙΑ
16:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΉΠΕΔΟ ΑΓΙΑΣ , ΑΓΙΑ