Σάββατο, 23 Σεπτεμβρίου 2017
16:00 Α.Ο. ΚΑΡΥΑΣ 3 : 1 (1-1) ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ , ΛΕΥΚΑΔΑ
16:00 ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ , ΛΕΥΚΑΔΑ
16:00 Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ 0 : 1 (0-1) ΠΑΣ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΠΑΛΑΙΡΟΣ
16:00 ΠΑΛΑΙΡΟΣ
16:00 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ 0 : 5 (0-2) Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ ΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
16:00 ΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
19:00 ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 0 : 0 (0-0) ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΠΡΕΒΕΖΑΣ "ΑΘ.ΤΣΟΥΜΕΛΕΚΑ" , ΠΡΕΒΕΖΑ
19:00 ΠΡΕΒΕΖΑΣ "ΑΘ.ΤΣΟΥΜΕΛΕΚΑ" , ΠΡΕΒΕΖΑ
Κυριακή, 24 Σεπτεμβρίου 2017
16:00 A.E. ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝ/ΧΗΣ 2 : 0 ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡ. ΒΑΛΑΝ/ΧΗ
16:00 ΒΑΛΑΝ/ΧΗ
16:00 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ 6 : 1 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ "ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΘΑΝΟΥ" , ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟ
16:00 ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ "ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΘΑΝΟΥ" , ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟ
16:00 ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ 4 : 1 (3-1) Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΚΑΝΑΛΙ
16:00 ΚΑΝΑΛΙ
16:00 ΠΑΣ ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ 4 : 0 (1-0) Α.Ο. ΡΙΑ ΚΑΝΑΛΑΚΙ
16:00 ΚΑΝΑΛΑΚΙ
Σάββατο, 30 Σεπτεμβρίου 2017
16:00 Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ 0 : 4 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ "ΑΘ.ΤΣΟΥΜΕΛΕΚΑ" , ΠΡΕΒΕΖΑ
16:00 ΠΡΕΒΕΖΑΣ "ΑΘ.ΤΣΟΥΜΕΛΕΚΑ" , ΠΡΕΒΕΖΑ
16:00 Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ 1 : 2 Α.Ο. ΚΑΡΥΑΣ ΠΛΑΓΙΑ
16:00 ΠΛΑΓΙΑ
16:00 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ 2 : 2 ΠΑΣ ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ ΛΟΥΡΟΣ
16:00 ΛΟΥΡΟΣ
19:00 ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡ. 1 : 1 (0-1) ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ ΛΕΥΚΑΔΑ
19:00 ΛΕΥΚΑΔΑ
Κυριακή, 1 Οκτωβρίου 2017
16:00 Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ 1 : 1 A.E. ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝ/ΧΗΣ ΠΑΛΑΙΡΟΣ
16:00 ΠΑΛΑΙΡΟΣ
16:00 ΠΑΣ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ 1 : 2 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ ΒΟΝΙΤΣΑ
16:00 ΒΟΝΙΤΣΑ
16:00 Α.Ο. ΡΙΑ 1 : 1 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ , ΠΡΕΒΕΖΑ
16:00 ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ , ΠΡΕΒΕΖΑ
16:00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ 1 : 5 ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑ
16:00 ΑΧΕΡΟΥΣΙΑ
Σάββατο, 7 Οκτωβρίου 2017
16:00 Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ 0 : 3 Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ "ΑΘ.ΤΣΟΥΜΕΛΕΚΑ" , ΠΡΕΒΕΖΑ
16:00 ΠΡΕΒΕΖΑΣ "ΑΘ.ΤΣΟΥΜΕΛΕΚΑ" , ΠΡΕΒΕΖΑ
16:00 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ 0 : 0 Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟ
16:00 ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟ
16:00 ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ 2 : 2 ΠΑΣ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΚΑΝΑΛΙ
16:00 ΚΑΝΑΛΙ
16:00 ΠΑΣ ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ 7 : 1 ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡ. ΚΑΝΑΛΑΚΙ
16:00 ΚΑΝΑΛΑΚΙ
Κυριακή, 8 Οκτωβρίου 2017
16:00 Α.Ο. ΚΑΡΥΑΣ 3 : 0 Α.Ο. ΡΙΑ ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ , ΛΕΥΚΑΔΑ
16:00 ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ , ΛΕΥΚΑΔΑ
16:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ 6 : 0 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ ΠΑΡΓΑ
16:00 ΠΑΡΓΑ
16:00 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ 3 : 1 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
16:00 ΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
19:00 A.E. ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝ/ΧΗΣ 0 : 0 (0-0) ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ ΒΑΛΑΝ/ΧΗ
19:00 ΒΑΛΑΝ/ΧΗ
Σάββατο, 14 Οκτωβρίου 2017
19:00 ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 1 : 0 (0-0) ΠΑΣ ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ ΠΡΕΒΕΖΑΣ "ΑΘ.ΤΣΟΥΜΕΛΕΚΑ" , ΠΡΕΒΕΖΑ
19:00 ΠΡΕΒΕΖΑΣ "ΑΘ.ΤΣΟΥΜΕΛΕΚΑ" , ΠΡΕΒΕΖΑ
19:00 Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ 0 : 0 (0-0) ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ ΠΑΛΑΙΡΟΣ
19:00 ΠΑΛΑΙΡΟΣ
19:00 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ 1 : 2 (0-1) Α.Ο. ΚΑΡΥΑΣ ΛΟΥΡΟΣ
19:00 ΛΟΥΡΟΣ
19:00 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ 4 : 3 (1-2) A.E. ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝ/ΧΗΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ "ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΘΑΝΟΥ" , ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟ
19:00 ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ "ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΘΑΝΟΥ" , ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟ
19:00 ΠΑΣ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ 4 : 3 (1-1) ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΒΟΝΙΤΣΑ
19:00 ΒΟΝΙΤΣΑ
19:00 ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡ. 2 : 1 (2-1) ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΛΕΥΚΑΔΑ
19:00 ΛΕΥΚΑΔΑ
19:00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ 0 : 6 (0-3) Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑ
19:00 ΑΧΕΡΟΥΣΙΑ
Κυριακή, 15 Οκτωβρίου 2017
19:00 Α.Ο. ΡΙΑ 0 : 0 (0-0) Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ , ΠΡΕΒΕΖΑ
19:00 ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ , ΠΡΕΒΕΖΑ
Σάββατο, 21 Οκτωβρίου 2017
19:00 A.E. ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝ/ΧΗΣ 2 : 2 ΠΑΣ ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ ΒΑΛΑΝ/ΧΗ
19:00 ΒΑΛΑΝ/ΧΗ
19:00 Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ 1 : 2 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΠΡΕΒΕΖΑΣ "ΑΘ.ΤΣΟΥΜΕΛΕΚΑ" , ΠΡΕΒΕΖΑ
19:00 ΠΡΕΒΕΖΑΣ "ΑΘ.ΤΣΟΥΜΕΛΕΚΑ" , ΠΡΕΒΕΖΑ
19:00 Α.Ο. ΚΑΡΥΑΣ 0 : 3 ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡ. ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ , ΛΕΥΚΑΔΑ
19:00 ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ , ΛΕΥΚΑΔΑ
19:00 Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ 3 : 1 ΠΑΣ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΠΛΑΓΙΑ
19:00 ΠΛΑΓΙΑ
19:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ 2 : 2 Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΠΑΡΓΑ
19:00 ΠΑΡΓΑ
19:00 ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ 1 : 4 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ ΚΑΝΑΛΙ
19:00 ΚΑΝΑΛΙ
19:00 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ 0 : 2 ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ ΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
19:00 ΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Κυριακή, 22 Οκτωβρίου 2017
19:00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ 2 : 2 Α.Ο. ΡΙΑ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑ
19:00 ΑΧΕΡΟΥΣΙΑ
Τετάρτη, 25 Οκτωβρίου 2017
19:00 ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 1 : 1 Α.Ο. ΚΑΡΥΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ "ΑΘ.ΤΣΟΥΜΕΛΕΚΑ" , ΠΡΕΒΕΖΑ
19:00 ΠΡΕΒΕΖΑΣ "ΑΘ.ΤΣΟΥΜΕΛΕΚΑ" , ΠΡΕΒΕΖΑ
19:00 Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ 0 : 0 Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ ΠΑΛΑΙΡΟΣ
19:00 ΠΑΛΑΙΡΟΣ
19:00 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ 7 : 1 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ ΛΟΥΡΟΣ
19:00 ΛΟΥΡΟΣ
19:00 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ 0 : 1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ "ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΘΑΝΟΥ" , ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟ
19:00 ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ "ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΘΑΝΟΥ" , ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟ
19:00 ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ 0 : 1 A.E. ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝ/ΧΗΣ ΚΑΝΑΛΙ
19:00 ΚΑΝΑΛΙ
19:00 ΠΑΣ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ 2 : 0 Α.Ο. ΡΙΑ ΒΟΝΙΤΣΑ
19:00 ΒΟΝΙΤΣΑ
19:00 ΠΑΣ ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ 7 : 1 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΑΝΑΛΑΚΙ
19:00 ΚΑΝΑΛΑΚΙ
19:00 ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡ. 5 : 0 Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΛΕΥΚΑΔΑ
19:00 ΛΕΥΚΑΔΑ
Κυριακή, 29 Οκτωβρίου 2017
17:00 A.E. ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝ/ΧΗΣ 4 : 3 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΑΛΑΝ/ΧΗ
17:00 ΒΑΛΑΝ/ΧΗ
17:00 Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ 0 : 3 ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ ΠΡΕΒΕΖΑΣ "ΑΘ.ΤΣΟΥΜΕΛΕΚΑ" , ΠΡΕΒΕΖΑ
17:00 ΠΡΕΒΕΖΑΣ "ΑΘ.ΤΣΟΥΜΕΛΕΚΑ" , ΠΡΕΒΕΖΑ
17:00 Α.Ο. ΚΑΡΥΑΣ 3 : 2 ΠΑΣ ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ , ΛΕΥΚΑΔΑ
17:00 ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ , ΛΕΥΚΑΔΑ
17:00 Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ 1 : 1 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ ΠΛΑΓΙΑ
17:00 ΠΛΑΓΙΑ
17:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ 4 : 0 ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ ΠΑΡΓΑ
17:00 ΠΑΡΓΑ
17:00 ΠΑΣ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ 0 : 1 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΒΟΝΙΤΣΑ
17:00 ΒΟΝΙΤΣΑ
17:00 Α.Ο. ΡΙΑ 2 : 3 Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ , ΠΡΕΒΕΖΑ
17:00 ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ , ΠΡΕΒΕΖΑ
17:00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ 0 : 8 ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡ. ΑΧΕΡΟΥΣΙΑ
17:00 ΑΧΕΡΟΥΣΙΑ
Σάββατο, 4 Νοεμβρίου 2017
17:00 ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 3 : 0 α.α. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ "ΑΘ.ΤΣΟΥΜΕΛΕΚΑ" , ΠΡΕΒΕΖΑ
17:00 ΠΡΕΒΕΖΑΣ "ΑΘ.ΤΣΟΥΜΕΛΕΚΑ" , ΠΡΕΒΕΖΑ
17:00 Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ 1 : 0 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΠΑΛΑΙΡΟΣ
17:00 ΠΑΛΑΙΡΟΣ
17:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ 4 : 1 A.E. ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝ/ΧΗΣ ΠΑΡΓΑ
17:00 ΠΑΡΓΑ
17:00 ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ 0 : 2 Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ ΚΑΝΑΛΙ
17:00 ΚΑΝΑΛΙ
17:00 ΠΑΣ ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ 4 : 1 Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΚΑΝΑΛΑΚΙ
17:00 ΚΑΝΑΛΑΚΙ
17:00 ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡ. 0 : 1 ΠΑΣ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΛΕΥΚΑΔΑ
17:00 ΛΕΥΚΑΔΑ
17:00 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ 2 : 7 Α.Ο. ΚΑΡΥΑΣ ΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
17:00 ΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Κυριακή, 5 Νοεμβρίου 2017
15:00 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ 4 : 1 Α.Ο. ΡΙΑ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ "ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΘΑΝΟΥ" , ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟ
15:00 ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ "ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΘΑΝΟΥ" , ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟ
Σάββατο, 11 Νοεμβρίου 2017
15:00 A.E. ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝ/ΧΗΣ 0 : 1 Α.Ο. ΚΑΡΥΑΣ ΒΑΛΑΝ/ΧΗ
15:00 ΒΑΛΑΝ/ΧΗ
15:00 Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ 2 : 1 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΡΕΒΕΖΑΣ "ΑΘ.ΤΣΟΥΜΕΛΕΚΑ" , ΠΡΕΒΕΖΑ
15:00 ΠΡΕΒΕΖΑΣ "ΑΘ.ΤΣΟΥΜΕΛΕΚΑ" , ΠΡΕΒΕΖΑ
15:00 Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ 0 : 3 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΠΛΑΓΙΑ
15:00 ΠΛΑΓΙΑ
15:00 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ 2 : 2 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ ΛΟΥΡΟΣ
15:00 ΛΟΥΡΟΣ
15:00 ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡ. 2 : 1 Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΛΕΥΚΑΔΑ
15:00 ΛΕΥΚΑΔΑ
15:00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ 1 : 3 ΠΑΣ ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑ
15:00 ΑΧΕΡΟΥΣΙΑ
17:00 ΠΑΣ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ 0 : 2 ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ ΒΟΝΙΤΣΑ
17:00 ΒΟΝΙΤΣΑ
Κυριακή, 12 Νοεμβρίου 2017
15:00 Α.Ο. ΡΙΑ 0 : 3 ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ , ΠΡΕΒΕΖΑ
15:00 ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ , ΠΡΕΒΕΖΑ
Σάββατο, 18 Νοεμβρίου 2017
15:00 Α.Ο. ΚΑΡΥΑΣ 4 : 1 Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ , ΛΕΥΚΑΔΑ
15:00 ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ , ΛΕΥΚΑΔΑ
17:00 ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 3 : 0 Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΠΡΕΒΕΖΑΣ "ΑΘ.ΤΣΟΥΜΕΛΕΚΑ" , ΠΡΕΒΕΖΑ
17:00 ΠΡΕΒΕΖΑΣ "ΑΘ.ΤΣΟΥΜΕΛΕΚΑ" , ΠΡΕΒΕΖΑ
17:00 Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ 0 : 0 A.E. ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝ/ΧΗΣ ΠΛΑΓΙΑ
17:00 ΠΛΑΓΙΑ
17:00 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ 0 : 3 ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡ. ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ "ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΘΑΝΟΥ" , ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟ
17:00 ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ "ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΘΑΝΟΥ" , ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟ
17:00 ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ 0 : 1 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΚΑΝΑΛΙ
17:00 ΚΑΝΑΛΙ
17:00 ΠΑΣ ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ 2 : 0 ΠΑΣ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΚΑΝΑΛΑΚΙ
17:00 ΚΑΝΑΛΑΚΙ
17:00 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ 6 : 0 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ ΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
17:00 ΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Κυριακή, 19 Νοεμβρίου 2017
17:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ 4 : 0 Α.Ο. ΡΙΑ ΠΑΡΓΑ
17:00 ΠΑΡΓΑ
Σάββατο, 25 Νοεμβρίου 2017
17:00 ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2 : 0 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ ΠΡΕΒΕΖΑΣ "ΑΘ.ΤΣΟΥΜΕΛΕΚΑ" , ΠΡΕΒΕΖΑ
17:00 ΠΡΕΒΕΖΑΣ "ΑΘ.ΤΣΟΥΜΕΛΕΚΑ" , ΠΡΕΒΕΖΑ
17:00 A.E. ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝ/ΧΗΣ 2 : 3 Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΒΑΛΑΝ/ΧΗ
17:00 ΒΑΛΑΝ/ΧΗ
17:00 Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ 0 : 1 ΠΑΣ ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ ΠΑΛΑΙΡΟΣ
17:00 ΠΑΛΑΙΡΟΣ
17:00 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ 1 : 0 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΛΟΥΡΟΣ
17:00 ΛΟΥΡΟΣ
17:00 ΠΑΣ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ 3 : 0 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΟΝΙΤΣΑ
17:00 ΒΟΝΙΤΣΑ
17:00 ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡ. 2 : 1 ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ ΛΕΥΚΑΔΑ
17:00 ΛΕΥΚΑΔΑ
17:00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ 0 : 3 Α.Ο. ΚΑΡΥΑΣ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑ
17:00 ΑΧΕΡΟΥΣΙΑ
Κυριακή, 26 Νοεμβρίου 2017
17:00 Α.Ο. ΡΙΑ 1 : 6 Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ , ΠΡΕΒΕΖΑ
17:00 ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ , ΠΡΕΒΕΖΑ
Σάββατο, 2 Δεκεμβρίου 2017
17:00 Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ 5 : 0 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ "ΑΘ.ΤΣΟΥΜΕΛΕΚΑ" , ΠΡΕΒΕΖΑ
17:00 ΠΡΕΒΕΖΑΣ "ΑΘ.ΤΣΟΥΜΕΛΕΚΑ" , ΠΡΕΒΕΖΑ
17:00 Α.Ο. ΚΑΡΥΑΣ 0 : 2 ΠΑΣ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ , ΛΕΥΚΑΔΑ
17:00 ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ , ΛΕΥΚΑΔΑ
17:00 Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ 3 : 3 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΠΛΑΓΙΑ
17:00 ΠΛΑΓΙΑ
17:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ 0 : 1 ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡ. ΠΑΡΓΑ
17:00 ΠΑΡΓΑ
17:00 ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ 1 : 3 ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ ΚΑΝΑΛΙ
17:00 ΚΑΝΑΛΙ
17:00 ΠΑΣ ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ 2 : 1 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ ΚΑΝΑΛΑΚΙ
17:00 ΚΑΝΑΛΑΚΙ
17:00 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ 0 : 5 Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
17:00 ΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Κυριακή, 3 Δεκεμβρίου 2017
17:00 Α.Ο. ΡΙΑ 0 : 3 A.E. ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝ/ΧΗΣ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ , ΠΡΕΒΕΖΑ
17:00 ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ , ΠΡΕΒΕΖΑ
Σάββατο, 9 Δεκεμβρίου 2017
17:00 ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 1 : 0 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ "ΑΘ.ΤΣΟΥΜΕΛΕΚΑ" , ΠΡΕΒΕΖΑ
17:00 ΠΡΕΒΕΖΑΣ "ΑΘ.ΤΣΟΥΜΕΛΕΚΑ" , ΠΡΕΒΕΖΑ
17:00 A.E. ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝ/ΧΗΣ 3 : 0 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ ΒΑΛΑΝ/ΧΗ
17:00 ΒΑΛΑΝ/ΧΗ
17:00 Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ 1 : 1 Α.Ο. ΚΑΡΥΑΣ ΠΑΛΑΙΡΟΣ
17:00 ΠΑΛΑΙΡΟΣ
17:00 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ 7 : 0 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ "ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΘΑΝΟΥ" , ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟ
17:00 ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ "ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΘΑΝΟΥ" , ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟ

 

 logo right
 header points
 header matches
 header roster
 header coach
 header administration
 header history

 

     
ΧΟΡΗΓΟΙ 2018 / 2019
   

Η ΟΜΑΔΑ ΜΑΣ

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

location Γήπεδο: Δημοτικό Στάδιο "Αθανασία Τσουμελέκα", Πρέβεζα, 48100
location Γραφείο: 21ης Οκτωβρίου 13, Πρέβεζα, 48100
phone Τηλέφωνο: +306948943035, +306974034886
mail E-mail: paspreveza2016fc@gmail.com

SOCIAL MEDIA

facebook  twitter  youtube 
 

 

logo