Σάββατο, 22 Σεπτεμβρίου 2018
16:00 ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ 0 : 2 ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΩΠΟΥ , ΩΡΩΠΟΣ
16:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΩΠΟΥ , ΩΡΩΠΟΣ
16:00 ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015 1 : 1 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ
16:00 ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ
16:00 Α.Ο. ΚΑΡΥΑΣ 1 : 1 Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ , ΛΕΥΚΑΔΑ
16:00 ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ , ΛΕΥΚΑΔΑ
16:00 A.E. ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝ/ΧΗΣ 0 : 1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΒΑΛΑΝ/ΧΗ
16:00 ΒΑΛΑΝ/ΧΗ
Κυριακή, 23 Σεπτεμβρίου 2018
16:00 ΠΑΣ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ 0 : 2 ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ ΒΟΝΙΤΣΑ
16:00 ΒΟΝΙΤΣΑ
16:00 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ 2 : 1 Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ "ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΘΑΝΟΥ" , ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟ
16:00 ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ "ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΘΑΝΟΥ" , ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟ
16:00 ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ 2 : 2 ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΉΠΕΔΟ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ , ΣΑΜΨΟΥΝΤΑ
16:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΉΠΕΔΟ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ , ΣΑΜΨΟΥΝΤΑ
16:00 ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ 0 : 3 ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡ. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΉΠΕΔΟ ΑΓΙΑΣ , ΑΓΙΑ
16:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΉΠΕΔΟ ΑΓΙΑΣ , ΑΓΙΑ
Σάββατο, 29 Σεπτεμβρίου 2018
16:00 ΠΑΣ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ 2 : 0 A.E. ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝ/ΧΗΣ ΒΟΝΙΤΣΑ
16:00 ΒΟΝΙΤΣΑ
16:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ 2 : 0 Α.Ο. ΚΑΡΥΑΣ ΠΑΡΓΑ
16:00 ΠΑΡΓΑ
16:00 Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ 0 : 1 ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015 ΠΛΑΓΙΑ
16:00 ΠΛΑΓΙΑ
16:00 ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 1 : 0 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ ΠΡΕΒΕΖΑΣ "ΑΘ.ΤΣΟΥΜΕΛΕΚΑ" , ΠΡΕΒΕΖΑ
16:00 ΠΡΕΒΕΖΑΣ "ΑΘ.ΤΣΟΥΜΕΛΕΚΑ" , ΠΡΕΒΕΖΑ
Κυριακή, 30 Σεπτεμβρίου 2018
16:00 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ 3 : 1 ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ ΛΟΥΡΟΣ
16:00 ΛΟΥΡΟΣ
16:00 Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ 3 : 0 ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ ΠΑΛΑΙΡΟΣ
16:00 ΠΑΛΑΙΡΟΣ
16:00 ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ 2 : 2 ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡ. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΕΥΚΑΔΑΣ , ΛΕΥΚΑΔΑ
16:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΕΥΚΑΔΑΣ , ΛΕΥΚΑΔΑ
16:00 ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ 7 : 0 ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ , ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ
16:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ , ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ
Σάββατο, 6 Οκτωβρίου 2018
16:00 A.E. ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝ/ΧΗΣ 0 : 2 Α.Ο. ΚΑΡΥΑΣ ΒΑΛΑΝ/ΧΗ
16:00 ΒΑΛΑΝ/ΧΗ
19:58 ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ 1 : 2 ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΕΥΚΑΔΑΣ , ΛΕΥΚΑΔΑ
19:58 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΕΥΚΑΔΑΣ , ΛΕΥΚΑΔΑ
20:00 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ 3 : 0 ΠΑΣ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ "ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΘΑΝΟΥ" , ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟ
20:00 ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ "ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΘΑΝΟΥ" , ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟ
20:01 ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡ. 0 : 0 Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΛΕΥΚΑΔΑ
20:01 ΛΕΥΚΑΔΑ
Κυριακή, 7 Οκτωβρίου 2018
16:00 ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ 0 : 4 ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΩΠΟΥ , ΩΡΩΠΟΣ
16:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΩΠΟΥ , ΩΡΩΠΟΣ
16:00 ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015 2 : 1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ
16:00 ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ
16:00 ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ 0 : 0 Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΉΠΕΔΟ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ , ΣΑΜΨΟΥΝΤΑ
16:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΉΠΕΔΟ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ , ΣΑΜΨΟΥΝΤΑ
16:00 ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ 1 : 5 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΉΠΕΔΟ ΑΓΙΑΣ , ΑΓΙΑ
16:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΉΠΕΔΟ ΑΓΙΑΣ , ΑΓΙΑ
Σάββατο, 13 Οκτωβρίου 2018
16:00 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ 3 : 1 A.E. ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝ/ΧΗΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ "ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΘΑΝΟΥ" , ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟ
16:00 ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ "ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΘΑΝΟΥ" , ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟ
16:00 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ 2 : 1 ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ ΛΟΥΡΟΣ
16:00 ΛΟΥΡΟΣ
16:00 Α.Ο. ΚΑΡΥΑΣ 1 : 0 ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015 ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ , ΛΕΥΚΑΔΑ
16:00 ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ , ΛΕΥΚΑΔΑ
16:00 ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 3 : 2 ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡ. ΠΡΕΒΕΖΑΣ "ΑΘ.ΤΣΟΥΜΕΛΕΚΑ" , ΠΡΕΒΕΖΑ
16:00 ΠΡΕΒΕΖΑΣ "ΑΘ.ΤΣΟΥΜΕΛΕΚΑ" , ΠΡΕΒΕΖΑ
Κυριακή, 14 Οκτωβρίου 2018
16:00 ΠΑΣ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ 5 : 3 ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ ΒΟΝΙΤΣΑ
16:00 ΒΟΝΙΤΣΑ
16:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ 7 : 1 ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ ΠΑΡΓΑ
16:00 ΠΑΡΓΑ
16:00 Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ 2 : 0 ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ ΠΛΑΓΙΑ
16:00 ΠΛΑΓΙΑ
16:00 Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ 2 : 1 ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΠΑΛΑΙΡΟΣ
16:00 ΠΑΛΑΙΡΟΣ
Τετάρτη, 17 Οκτωβρίου 2018
16:00 ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ 1 : 0 Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΕΥΚΑΔΑΣ , ΛΕΥΚΑΔΑ
16:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΕΥΚΑΔΑΣ , ΛΕΥΚΑΔΑ
16:00 ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ 1 : 2 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΩΠΟΥ , ΩΡΩΠΟΣ
16:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΩΠΟΥ , ΩΡΩΠΟΣ
16:00 ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡ. 4 : 2 ΠΑΣ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΛΕΥΚΑΔΑ
16:00 ΛΕΥΚΑΔΑ
16:00 Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ 0 : 1 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΠΑΛΑΙΡΟΣ
16:00 ΠΑΛΑΙΡΟΣ
16:00 A.E. ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝ/ΧΗΣ 1 : 1 ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015 ΒΑΛΑΝ/ΧΗ
16:00 ΒΑΛΑΝ/ΧΗ
16:00 ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ 0 : 1 ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ , ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ
16:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ , ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ
16:00 ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ 2 : 1 Α.Ο. ΚΑΡΥΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΉΠΕΔΟ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ , ΣΑΜΨΟΥΝΤΑ
16:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΉΠΕΔΟ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ , ΣΑΜΨΟΥΝΤΑ
16:00 ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ 1 : 1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΉΠΕΔΟ ΑΓΙΑΣ , ΑΓΙΑ
16:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΉΠΕΔΟ ΑΓΙΑΣ , ΑΓΙΑ
Σάββατο, 20 Οκτωβρίου 2018
16:00 ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ 1 : 1 A.E. ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝ/ΧΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΩΠΟΥ , ΩΡΩΠΟΣ
16:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΩΠΟΥ , ΩΡΩΠΟΣ
16:00 ΠΑΣ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ 1 : 3 ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΒΟΝΙΤΣΑ
16:00 ΒΟΝΙΤΣΑ
16:00 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ 1 : 1 ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡ. ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ "ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΘΑΝΟΥ" , ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟ
16:00 ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ "ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΘΑΝΟΥ" , ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟ
16:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ 2 : 2 ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ ΠΑΡΓΑ
16:00 ΠΑΡΓΑ
16:00 Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ 0 : 0 Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΠΛΑΓΙΑ
16:00 ΠΛΑΓΙΑ
16:00 Α.Ο. ΚΑΡΥΑΣ 4 : 0 ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ , ΛΕΥΚΑΔΑ
16:00 ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ , ΛΕΥΚΑΔΑ
16:00 ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2 : 1 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΠΡΕΒΕΖΑΣ "ΑΘ.ΤΣΟΥΜΕΛΕΚΑ" , ΠΡΕΒΕΖΑ
16:00 ΠΡΕΒΕΖΑΣ "ΑΘ.ΤΣΟΥΜΕΛΕΚΑ" , ΠΡΕΒΕΖΑ
Κυριακή, 21 Οκτωβρίου 2018
16:00 ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015 3 : 0 ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ
16:00 ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ
Σάββατο, 27 Οκτωβρίου 2018
15:00 ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ 2 : 1 Α.Ο. ΚΑΡΥΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΕΥΚΑΔΑΣ , ΛΕΥΚΑΔΑ
15:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΕΥΚΑΔΑΣ , ΛΕΥΚΑΔΑ
15:00 ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡ. 2 : 1 ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ ΛΕΥΚΑΔΑ
15:00 ΛΕΥΚΑΔΑ
15:00 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ 6 : 2 ΠΑΣ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΛΟΥΡΟΣ
15:00 ΛΟΥΡΟΣ
15:00 Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ 0 : 0 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΠΑΛΑΙΡΟΣ
15:00 ΠΑΛΑΙΡΟΣ
15:00 A.E. ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝ/ΧΗΣ 2 : 0 ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ ΒΑΛΑΝ/ΧΗ
15:00 ΒΑΛΑΝ/ΧΗ
15:00 ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 3 : 0 Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ "ΑΘ.ΤΣΟΥΜΕΛΕΚΑ" , ΠΡΕΒΕΖΑ
15:00 ΠΡΕΒΕΖΑΣ "ΑΘ.ΤΣΟΥΜΕΛΕΚΑ" , ΠΡΕΒΕΖΑ
15:00 ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ 0 : 1 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ , ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ
15:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ , ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ
15:00 ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ 2 : 1 ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΉΠΕΔΟ ΑΓΙΑΣ , ΑΓΙΑ
15:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΉΠΕΔΟ ΑΓΙΑΣ , ΑΓΙΑ
Σάββατο, 3 Νοεμβρίου 2018
15:00 ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ 4 : 2 ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΩΠΟΥ , ΩΡΩΠΟΣ
15:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΩΠΟΥ , ΩΡΩΠΟΣ
15:00 ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015 3 : 1 ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ
15:00 ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ
15:00 ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡ. 2 : 1 A.E. ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝ/ΧΗΣ ΛΕΥΚΑΔΑ
15:00 ΛΕΥΚΑΔΑ
15:00 ΠΑΣ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ 1 : 2 Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ ΒΟΝΙΤΣΑ
15:00 ΒΟΝΙΤΣΑ
15:00 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ 1 : 1 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ "ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΘΑΝΟΥ" , ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟ
15:00 ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ "ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΘΑΝΟΥ" , ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟ
15:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ 0 : 2 ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ ΠΑΡΓΑ
15:00 ΠΑΡΓΑ
15:00 Α.Ο. ΚΑΡΥΑΣ 2 : 2 Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ , ΛΕΥΚΑΔΑ
15:00 ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ , ΛΕΥΚΑΔΑ
Κυριακή, 4 Νοεμβρίου 2018
15:00 ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ 2 : 1 ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΉΠΕΔΟ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ , ΣΑΜΨΟΥΝΤΑ
15:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΉΠΕΔΟ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ , ΣΑΜΨΟΥΝΤΑ
Σάββατο, 10 Νοεμβρίου 2018
15:00 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ 2 : 0 ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ ΛΟΥΡΟΣ
15:00 ΛΟΥΡΟΣ
15:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ 6 : 0 ΠΑΣ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΠΑΡΓΑ
15:00 ΠΑΡΓΑ
15:00 Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ 1 : 0 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ ΠΛΑΓΙΑ
15:00 ΠΛΑΓΙΑ
15:00 Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ 0 : 1 ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015 ΠΑΛΑΙΡΟΣ
15:00 ΠΑΛΑΙΡΟΣ
15:00 A.E. ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝ/ΧΗΣ 2 : 0 ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ ΒΑΛΑΝ/ΧΗ
15:00 ΒΑΛΑΝ/ΧΗ
15:00 ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2 : 0 Α.Ο. ΚΑΡΥΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ "ΑΘ.ΤΣΟΥΜΕΛΕΚΑ" , ΠΡΕΒΕΖΑ
15:00 ΠΡΕΒΕΖΑΣ "ΑΘ.ΤΣΟΥΜΕΛΕΚΑ" , ΠΡΕΒΕΖΑ
15:00 ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ 2 : 0 ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡ. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ , ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ
15:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ , ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ
Κυριακή, 11 Νοεμβρίου 2018
15:00 ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ 2 : 1 ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΕΥΚΑΔΑΣ , ΛΕΥΚΑΔΑ
15:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΕΥΚΑΔΑΣ , ΛΕΥΚΑΔΑ
Σάββατο, 17 Νοεμβρίου 2018
15:00 ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ 3 : 4 Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΩΠΟΥ , ΩΡΩΠΟΣ
15:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΩΠΟΥ , ΩΡΩΠΟΣ
15:00 ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015 0 : 1 ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ
15:00 ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ
15:00 ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡ. 2 : 5 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΛΕΥΚΑΔΑ
15:00 ΛΕΥΚΑΔΑ
15:00 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ 3 : 1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ "ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΘΑΝΟΥ" , ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟ
15:00 ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ "ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΘΑΝΟΥ" , ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟ
15:00 Α.Ο. ΚΑΡΥΑΣ 3 : 2 ΠΑΣ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ , ΛΕΥΚΑΔΑ
15:00 ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ , ΛΕΥΚΑΔΑ
15:00 ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ 4 : 0 A.E. ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝ/ΧΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ , ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ
15:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ , ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ
15:00 ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ 1 : 3 ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΉΠΕΔΟ ΑΓΙΑΣ , ΑΓΙΑ
15:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΉΠΕΔΟ ΑΓΙΑΣ , ΑΓΙΑ
Κυριακή, 18 Νοεμβρίου 2018
15:00 ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ 2 : 0 Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΉΠΕΔΟ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ , ΣΑΜΨΟΥΝΤΑ
15:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΉΠΕΔΟ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ , ΣΑΜΨΟΥΝΤΑ
Σάββατο, 24 Νοεμβρίου 2018
15:00 ΠΑΣ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ 1 : 1 ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015 ΒΟΝΙΤΣΑ
15:00 ΒΟΝΙΤΣΑ
15:00 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ 3 : 1 ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΛΟΥΡΟΣ
15:00 ΛΟΥΡΟΣ
15:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ 6 : 1 ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ ΠΑΡΓΑ
15:00 ΠΑΡΓΑ
15:00 Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ 0 : 3 ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ ΠΑΛΑΙΡΟΣ
15:00 ΠΑΛΑΙΡΟΣ
15:00 Α.Ο. ΚΑΡΥΑΣ 2 : 1 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ , ΛΕΥΚΑΔΑ
15:00 ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ , ΛΕΥΚΑΔΑ
15:00 A.E. ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝ/ΧΗΣ 0 : 1 ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ ΒΑΛΑΝ/ΧΗ
15:00 ΒΑΛΑΝ/ΧΗ
Κυριακή, 25 Νοεμβρίου 2018
15:00 ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 6 : 1 ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ "ΑΘ.ΤΣΟΥΜΕΛΕΚΑ" , ΠΡΕΒΕΖΑ
15:00 ΠΡΕΒΕΖΑΣ "ΑΘ.ΤΣΟΥΜΕΛΕΚΑ" , ΠΡΕΒΕΖΑ
Τετάρτη, 28 Νοεμβρίου 2018
18:05 Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ 0 : 4 ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡ. ΠΛΑΓΙΑ
18:05 ΠΛΑΓΙΑ
Σάββατο, 1 Δεκεμβρίου 2018
15:00 ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ 4 : 1 Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΕΥΚΑΔΑΣ , ΛΕΥΚΑΔΑ
15:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΕΥΚΑΔΑΣ , ΛΕΥΚΑΔΑ
15:00 ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ 4 : 3 Α.Ο. ΚΑΡΥΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΩΠΟΥ , ΩΡΩΠΟΣ
15:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΩΠΟΥ , ΩΡΩΠΟΣ
15:00 ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015 - : - Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ
15:00 ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ
15:00 ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡ. 3 : 1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΛΕΥΚΑΔΑ
15:00 ΛΕΥΚΑΔΑ
15:00 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ 1 : 0 A.E. ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝ/ΧΗΣ ΛΟΥΡΟΣ
15:00 ΛΟΥΡΟΣ
15:00 ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ 2 : 0 Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ , ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ
15:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ , ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ
15:00 ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ 0 : 2 ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΉΠΕΔΟ ΑΓΙΑΣ , ΑΓΙΑ
15:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΉΠΕΔΟ ΑΓΙΑΣ , ΑΓΙΑ
18:01 ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015 0 : 1 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ
18:01 ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ
Κυριακή, 2 Δεκεμβρίου 2018
15:00 ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ 2 : 2 ΠΑΣ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΉΠΕΔΟ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ , ΣΑΜΨΟΥΝΤΑ
15:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΉΠΕΔΟ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ , ΣΑΜΨΟΥΝΤΑ
Σάββατο, 8 Δεκεμβρίου 2018
15:00 ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015 2 : 2 ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ
15:00 ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ
15:00 ΠΑΣ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ 2 : 2 ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ ΒΟΝΙΤΣΑ
15:00 ΒΟΝΙΤΣΑ
15:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ 2 : 0 ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΠΑΡΓΑ
15:00 ΠΑΡΓΑ
15:00 Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ 0 : 6 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΠΛΑΓΙΑ
15:00 ΠΛΑΓΙΑ
15:00 Α.Ο. ΚΑΡΥΑΣ 1 : 2 ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡ. ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ , ΛΕΥΚΑΔΑ
15:00 ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ , ΛΕΥΚΑΔΑ
15:00 A.E. ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝ/ΧΗΣ 0 : 2 Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΒΑΛΑΝ/ΧΗ
15:00 ΒΑΛΑΝ/ΧΗ
15:00 ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 1 : 2 ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ ΠΡΕΒΕΖΑΣ "ΑΘ.ΤΣΟΥΜΕΛΕΚΑ" , ΠΡΕΒΕΖΑ
15:00 ΠΡΕΒΕΖΑΣ "ΑΘ.ΤΣΟΥΜΕΛΕΚΑ" , ΠΡΕΒΕΖΑ
Κυριακή, 9 Δεκεμβρίου 2018
15:00 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ - : - ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ "ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΘΑΝΟΥ" , ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟ
15:00 ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ "ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΘΑΝΟΥ" , ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟ
Σάββατο, 15 Δεκεμβρίου 2018
15:00 Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ - : - ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ ΠΑΛΑΙΡΟΣ
15:00 ΠΑΛΑΙΡΟΣ
Σάββατο, 22 Δεκεμβρίου 2018
15:00 A.E. ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝ/ΧΗΣ - : - ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ ΒΑΛΑΝ/ΧΗ
15:00 ΒΑΛΑΝ/ΧΗ

Η ΟΜΑΔΑ ΜΑΣ

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

location Γήπεδο: Δημοτικό Στάδιο "Αθανασία Τσουμελέκα", Πρέβεζα, 48100
location Γραφείο: 21ης Οκτωβρίου 13, Πρέβεζα, 48100
phone Τηλέφωνο: +306948943035, +306974034886
mail E-mail: paspreveza2016fc@gmail.com

SOCIAL MEDIA

facebook  twitter  youtube 
 

 

logo