Κυριακή, 22 Σεπτεμβρίου 2019
16:00 ΠΑΣ ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ 2 : 0 Α.Π.Σ. ΣΟΥΛΙ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ ΚΑΝΑΛΑΚΙ
16:00 ΚΑΝΑΛΑΚΙ
16:00 ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 1 : 0 ΑΟ ΑΝΑΤΟΛΗΣ Δημοτικό Στάδιο «Πλάτωνας Γρήγορης» , Λευκάδα
16:00 Δημοτικό Στάδιο «Πλάτωνας Γρήγορης» , Λευκάδα
16:00 Α.Σ. ΘΙΝΑΛΙΑΚΟΣ ΑΧΑΡΑΒΗΣ 1 : 0 Π.Σ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΦΟΥΦΑ Δημοτικό Γήπεδο Θιναλίου , Αχαράβη
16:00 Δημοτικό Γήπεδο Θιναλίου , Αχαράβη
16:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΥΠΑΛΙΟΥ 1 : 2 Α.Ε. ΛΕΥΚΙΜΗΣ Γήπεδο Μαλαμάτων , Ευπάλιο Φωκίδας
16:00 Γήπεδο Μαλαμάτων , Ευπάλιο Φωκίδας
16:00 ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΟΖΑΝΗΣ 1 : 0 Α.Ε. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Κοζάνη , Κοζάνη
16:00 Κοζάνη , Κοζάνη
16:00 Γ.Α.Σ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΤΑΣ 3 : 0 Α.Σ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΤΕΑΣ Δημοτικό Στάδιο Άρτας , Άρτα
16:00 Δημοτικό Στάδιο Άρτας , Άρτα
16:30 ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 1 : 0 Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΙΑΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ
16:30 ΠΡΕΒΕΖΑ
Κυριακή, 29 Σεπτεμβρίου 2019
16:00 Α.Ε. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 0 : 1 ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ ΕΠΣ Αιτ/νίας , Μεσολόγγι
16:00 ΕΠΣ Αιτ/νίας , Μεσολόγγι
16:30 ΑΟ ΑΝΑΤΟΛΗΣ 2 : 4 ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΥΠΑΛΙΟΥ Αθλητικό Κέντρο Ανατολής «Ιωάννης Σουμουντζιόγλου» , ΑΝΑΤΟΛΗ
16:30 Αθλητικό Κέντρο Ανατολής «Ιωάννης Σουμουντζιόγλου» , ΑΝΑΤΟΛΗ
16:30 Π.Σ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΦΟΥΦΑ 0 : 3 ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΟΖΑΝΗΣ Πτολεμαΐδας «Αιμίλιος Θεοφανίδης» , Πτολεμαΐδα
16:30 Πτολεμαΐδας «Αιμίλιος Θεοφανίδης» , Πτολεμαΐδα
16:30 Α.Ε. ΛΕΥΚΙΜΗΣ 0 : 0 ΠΑΣ ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ Δημοτικό Στάδιο Λευκίμμης , Λευκίμμη, Κέρκυρα
16:30 Δημοτικό Στάδιο Λευκίμμης , Λευκίμμη, Κέρκυρα
16:30 Α.Π.Σ. ΣΟΥΛΙ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ 1 : 1 Γ.Α.Σ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΤΑΣ Δημοτικό Στάδιο Παραμυθιάς , Παραμυθιά
16:30 Δημοτικό Στάδιο Παραμυθιάς , Παραμυθιά
16:30 Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΙΑΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 1 : 0 Α.Σ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΤΕΑΣ Παπαχαραλάμπειο Εθνικό Στάδιο , Ναύπακτος
16:30 Παπαχαραλάμπειο Εθνικό Στάδιο , Ναύπακτος
19:30 Α.Σ. ΘΙΝΑΛΙΑΚΟΣ ΑΧΑΡΑΒΗΣ 0 : 0 ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ Δημοτικό Γήπεδο Θιναλίου , Αχαράβη
19:30 Δημοτικό Γήπεδο Θιναλίου , Αχαράβη
Κυριακή, 6 Οκτωβρίου 2019
16:00 ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 0 : 1 Π.Σ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΦΟΥΦΑ Δημοτικό Στάδιο Πρέβεζας "Αθανασία Τσουμελέκα" , ΠΡΕΒΕΖΑ
16:00 Δημοτικό Στάδιο Πρέβεζας "Αθανασία Τσουμελέκα" , ΠΡΕΒΕΖΑ
16:00 ΠΑΣ ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ 3 : 0 ΑΟ ΑΝΑΤΟΛΗΣ Δημοτικό Στάδιο Καναλακίου , ΚΑΝΑΛΑΚΙ
16:00 Δημοτικό Στάδιο Καναλακίου , ΚΑΝΑΛΑΚΙ
16:00 ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 0 : 0 ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΥΠΑΛΙΟΥ Δημοτικό Στάδιο «Πλάτωνας Γρήγορης» , Λευκάδα
16:00 Δημοτικό Στάδιο «Πλάτωνας Γρήγορης» , Λευκάδα
16:00 ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΟΖΑΝΗΣ 2 : 0 Α.Σ. ΘΙΝΑΛΙΑΚΟΣ ΑΧΑΡΑΒΗΣ Κοζάνη , Κοζάνη
16:00 Κοζάνη , Κοζάνη
16:00 Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΙΑΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 1 : 0 Α.Π.Σ. ΣΟΥΛΙ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ Παπαχαραλάμπειο Εθνικό Στάδιο , Ναύπακτος
16:00 Παπαχαραλάμπειο Εθνικό Στάδιο , Ναύπακτος
16:00 Γ.Α.Σ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΤΑΣ 3 : 0 Α.Ε. ΛΕΥΚΙΜΗΣ Δημοτικό Στάδιο Άρτας , Άρτα
16:00 Δημοτικό Στάδιο Άρτας , Άρτα
16:00 Α.Σ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΤΕΑΣ 1 : 0 Α.Ε. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Δημοτικό Στάδιο Ιτέας «Αθανάσιος Νοικοκυράκης» , Ιτέα Φωκίδας
16:00 Δημοτικό Στάδιο Ιτέας «Αθανάσιος Νοικοκυράκης» , Ιτέα Φωκίδας
Κυριακή, 13 Οκτωβρίου 2019
16:00 ΑΟ ΑΝΑΤΟΛΗΣ 1 : 3 Γ.Α.Σ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΤΑΣ Αθλητικό Κέντρο Ανατολής «Ιωάννης Σουμουντζιόγλου» , ΑΝΑΤΟΛΗ
16:00 Αθλητικό Κέντρο Ανατολής «Ιωάννης Σουμουντζιόγλου» , ΑΝΑΤΟΛΗ
16:00 Α.Σ. ΘΙΝΑΛΙΑΚΟΣ ΑΧΑΡΑΒΗΣ 2 : 0 ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ Δημοτικό Γήπεδο Θιναλίου , Αχαράβη
16:00 Δημοτικό Γήπεδο Θιναλίου , Αχαράβη
16:00 Π.Σ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΦΟΥΦΑ 2 : 2 Α.Σ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΤΕΑΣ Πτολεμαΐδας «Αιμίλιος Θεοφανίδης» , Πτολεμαΐδα
16:00 Πτολεμαΐδας «Αιμίλιος Θεοφανίδης» , Πτολεμαΐδα
16:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΥΠΑΛΙΟΥ 1 : 1 ΠΑΣ ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ Γήπεδο Μαλαμάτων , Ευπάλιο Φωκίδας
16:00 Γήπεδο Μαλαμάτων , Ευπάλιο Φωκίδας
16:00 Α.Ε. ΛΕΥΚΙΜΗΣ 1 : 1 Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΙΑΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Δημοτικό Στάδιο Λευκίμμης , Λευκίμμη, Κέρκυρα
16:00 Δημοτικό Στάδιο Λευκίμμης , Λευκίμμη, Κέρκυρα
16:00 ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΟΖΑΝΗΣ 2 : 0 ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ Κοζάνη , Κοζάνη
16:00 Κοζάνη , Κοζάνη
16:00 Α.Ε. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 1 : 0 Α.Π.Σ. ΣΟΥΛΙ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ ΔΑΚ Μεσολογγίου , Μεσολόγγι
16:00 ΔΑΚ Μεσολογγίου , Μεσολόγγι
Κυριακή, 20 Οκτωβρίου 2019
16:00 ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ - : - ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΟΖΑΝΗΣ ΠΡΕΒΕΖΑ
16:00 ΠΡΕΒΕΖΑ
Κυριακή, 27 Οκτωβρίου 2019
16:00 ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ - : - ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ
16:00 ΠΡΕΒΕΖΑ
Κυριακή, 3 Νοεμβρίου 2019
15:00 Α.Σ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΤΕΑΣ - : - ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ Δημοτικό Στάδιο Ιτέας «Αθανάσιος Νοικοκυράκης» , Ιτέα Φωκίδας
15:00 Δημοτικό Στάδιο Ιτέας «Αθανάσιος Νοικοκυράκης» , Ιτέα Φωκίδας
Κυριακή, 10 Νοεμβρίου 2019
15:00 ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ - : - Α.Π.Σ. ΣΟΥΛΙ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ
15:00 ΠΡΕΒΕΖΑ
Κυριακή, 17 Νοεμβρίου 2019
15:00 Α.Ε. ΛΕΥΚΙΜΗΣ - : - ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ Δημοτικό Στάδιο Λευκίμμης , Λευκίμμη, Κέρκυρα
15:00 Δημοτικό Στάδιο Λευκίμμης , Λευκίμμη, Κέρκυρα
Κυριακή, 24 Νοεμβρίου 2019
15:00 ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ - : - ΑΟ ΑΝΑΤΟΛΗΣ ΠΡΕΒΕΖΑ
15:00 ΠΡΕΒΕΖΑ
Κυριακή, 1 Δεκεμβρίου 2019
15:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΥΠΑΛΙΟΥ - : - ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ Γήπεδο Μαλαμάτων , Ευπάλιο Φωκίδας
15:00 Γήπεδο Μαλαμάτων , Ευπάλιο Φωκίδας
Κυριακή, 8 Δεκεμβρίου 2019
15:00 ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ - : - ΠΑΣ ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ ΠΡΕΒΕΖΑ
15:00 ΠΡΕΒΕΖΑ
Κυριακή, 15 Δεκεμβρίου 2019
15:00 Γ.Α.Σ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΤΑΣ - : - ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ Δημοτικό Στάδιο Άρτας , Άρτα
15:00 Δημοτικό Στάδιο Άρτας , Άρτα