Σάββατο, 2 Οκτωβρίου 2021
15:30 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ 2 : 1 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟ
15:30 ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟ
15:30 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ 0 : 0 ΠΑΣ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΠΑΡΓΑ
15:30 ΠΑΡΓΑ
15:30 ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 1 : 0 Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ Δημοτικό Στάδιο Πρέβεζας "Αθανασία Τσουμελέκα" , ΠΡΕΒΕΖΑ
15:30 Δημοτικό Στάδιο Πρέβεζας "Αθανασία Τσουμελέκα" , ΠΡΕΒΕΖΑ
Κυριακή, 3 Οκτωβρίου 2021
15:30 ΑΟ ΜΥΤΙΚΑΣ 1 : 0 ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ
15:30
15:30 ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ 2 : 2 ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΛΕΥΚΑΔΑ
15:30 ΛΕΥΚΑΔΑ
15:30 ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ 1 : 4 ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡ. ΩΡΩΠΟΣ
15:30 ΩΡΩΠΟΣ
Σάββατο, 9 Οκτωβρίου 2021
15:30 ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ 1 : 0 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ
15:30 ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ
15:30 ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡ. 0 : 2 ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ ΛΕΥΚΑΔΑ
15:30 ΛΕΥΚΑΔΑ
15:30 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ 1 : 0 ΠΑΣ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΛΟΥΡΟΣ
15:30 ΛΟΥΡΟΣ
Κυριακή, 10 Οκτωβρίου 2021
15:30 ΑΟ ΜΥΤΙΚΑΣ 2 : 1 ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ
15:30
15:30 ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ 1 : 1 ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ ΑΓΙΑ
15:30 ΑΓΙΑ
15:30 Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ 0 : 6 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΠΛΑΓΙΑ
15:30 ΠΛΑΓΙΑ
Σάββατο, 16 Οκτωβρίου 2021
15:30 ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ 2 : 0 ΑΟ ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΥΚΑΔΑ
15:30 ΛΕΥΚΑΔΑ
15:30 ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ 1 : 3 ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ ΩΡΩΠΟΣ
15:30 ΩΡΩΠΟΣ
15:30 ΠΑΣ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ 1 : 0 ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΒΟΝΙΤΣΑ
15:30 ΒΟΝΙΤΣΑ
15:30 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ 2 : 2 ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟ
15:30 ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟ
15:30 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ 5 : 1 Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ ΛΟΥΡΟΣ
15:30 ΛΟΥΡΟΣ
15:30 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ 4 : 1 ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡ. ΠΑΡΓΑ
15:30 ΠΑΡΓΑ
Σάββατο, 23 Οκτωβρίου 2021
15:30 ΑΟ ΜΥΤΙΚΑΣ 2 : 1 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ
15:30
15:30 ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ 1 : 0 ΠΑΣ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΑΓΙΑ
15:30 ΑΓΙΑ
15:30 ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ 3 : 0 Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ
15:30 ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ
15:30 ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ 1 : 0 ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ ΛΕΥΚΑΔΑ
15:30 ΛΕΥΚΑΔΑ
15:30 ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡ. 0 : 3 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΛΕΥΚΑΔΑ
15:30 ΛΕΥΚΑΔΑ
15:30 ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 3 : 3 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ Δημοτικό Στάδιο Πρέβεζας "Αθανασία Τσουμελέκα" , ΠΡΕΒΕΖΑ
15:30 Δημοτικό Στάδιο Πρέβεζας "Αθανασία Τσουμελέκα" , ΠΡΕΒΕΖΑ
Σάββατο, 30 Οκτωβρίου 2021
15:30 ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ 0 : 1 ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ
15:30 ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ
15:30 ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ 0 : 3 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΩΡΩΠΟΣ
15:30 ΩΡΩΠΟΣ
15:30 ΠΑΣ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ 2 : 1 ΑΟ ΜΥΤΙΚΑΣ ΒΟΝΙΤΣΑ
15:30 ΒΟΝΙΤΣΑ
15:30 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ 0 : 1 ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟ
15:30 ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟ
15:30 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ 0 : 0 ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ ΛΟΥΡΟΣ
15:30 ΛΟΥΡΟΣ
15:30 Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ 2 : 1 ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ ΠΛΑΓΙΑ
15:30 ΠΛΑΓΙΑ
Σάββατο, 6 Νοεμβρίου 2021
15:00 ΑΟ ΜΥΤΙΚΑΣ 2 : 3 Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ
15:00
15:00 ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ 3 : 2 ΠΑΣ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΛΕΥΚΑΔΑ
15:00 ΛΕΥΚΑΔΑ
15:00 ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡ. 3 : 2 ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ ΛΕΥΚΑΔΑ
15:00 ΛΕΥΚΑΔΑ
15:00 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ 1 : 2 ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟ
15:00 ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟ
15:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ 1 : 0 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΠΑΡΓΑ
15:00 ΠΑΡΓΑ
15:00 ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 1 : 3 ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ Δημοτικό Στάδιο Πρέβεζας "Αθανασία Τσουμελέκα" , ΠΡΕΒΕΖΑ
15:00 Δημοτικό Στάδιο Πρέβεζας "Αθανασία Τσουμελέκα" , ΠΡΕΒΕΖΑ
Σάββατο, 13 Νοεμβρίου 2021
15:00 ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ 2 : 0 ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ ΑΓΙΑ
15:00 ΑΓΙΑ
15:00 ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ 0 : 0 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ
15:00 ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ
15:00 ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ 2 : 4 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΩΡΩΠΟΣ
15:00 ΩΡΩΠΟΣ
15:00 ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡ. 3 : 2 ΑΟ ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΥΚΑΔΑ
15:00 ΛΕΥΚΑΔΑ
15:00 ΠΑΣ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ 3 : 1 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ ΒΟΝΙΤΣΑ
15:00 ΒΟΝΙΤΣΑ
15:00 Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ 3 : 1 ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ ΠΛΑΓΙΑ
15:00 ΠΛΑΓΙΑ
Σάββατο, 20 Νοεμβρίου 2021
15:00 ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ 1 : 0 ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡ. ΛΕΥΚΑΔΑ
15:00 ΛΕΥΚΑΔΑ
15:00 ΠΑΣ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ 7 : 0 ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ ΒΟΝΙΤΣΑ
15:00 ΒΟΝΙΤΣΑ
15:00 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ 1 : 1 Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟ
15:00 ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟ
15:00 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ 3 : 1 ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΛΟΥΡΟΣ
15:00 ΛΟΥΡΟΣ
15:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ 4 : 2 ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΓΑ
15:00 ΠΑΡΓΑ
15:00 ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 5 : 0 ΑΟ ΜΥΤΙΚΑΣ Δημοτικό Στάδιο Πρέβεζας "Αθανασία Τσουμελέκα" , ΠΡΕΒΕΖΑ
15:00 Δημοτικό Στάδιο Πρέβεζας "Αθανασία Τσουμελέκα" , ΠΡΕΒΕΖΑ
Σάββατο, 27 Νοεμβρίου 2021
15:00 ΑΟ ΜΥΤΙΚΑΣ 0 : 5 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ
15:00
15:00 ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ 1 : 2 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΑΓΙΑ
15:00 ΑΓΙΑ
15:00 ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ 2 : 3 ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΩΡΩΠΟΣ
15:00 ΩΡΩΠΟΣ
15:00 ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡ. 3 : 2 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ ΛΕΥΚΑΔΑ
15:00 ΛΕΥΚΑΔΑ
15:00 Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ 0 : 0 ΠΑΣ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΠΛΑΓΙΑ
15:00 ΠΛΑΓΙΑ
15:00 ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 3 : 0 ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ Δημοτικό Στάδιο Πρέβεζας "Αθανασία Τσουμελέκα" , ΠΡΕΒΕΖΑ
15:00 Δημοτικό Στάδιο Πρέβεζας "Αθανασία Τσουμελέκα" , ΠΡΕΒΕΖΑ
Σάββατο, 4 Δεκεμβρίου 2021
15:00 ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ 1 : 1 ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ
15:00 ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ
15:00 ΠΑΣ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ 2 : 1 ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡ. ΒΟΝΙΤΣΑ
15:00 ΒΟΝΙΤΣΑ
15:00 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ 1 : 1 ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟ
15:00 ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟ
15:00 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ 4 : 0 ΑΟ ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΟΥΡΟΣ
15:00 ΛΟΥΡΟΣ
15:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ 1 : 0 ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ ΠΑΡΓΑ
15:00 ΠΑΡΓΑ
15:00 Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ 3 : 1 ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ ΠΛΑΓΙΑ
15:00 ΠΛΑΓΙΑ
Σάββατο, 18 Δεκεμβρίου 2021
15:00 ΑΟ ΜΥΤΙΚΑΣ 0 : 1 ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ
15:00
15:00 ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ 4 : 0 ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ ΑΓΙΑ
15:00 ΑΓΙΑ
15:00 ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ 1 : 2 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΛΕΥΚΑΔΑ
15:00 ΛΕΥΚΑΔΑ
15:00 ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡ. 1 : 0 Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ ΛΕΥΚΑΔΑ
15:00 ΛΕΥΚΑΔΑ
15:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ 7 : 1 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ ΠΑΡΓΑ
15:00 ΠΑΡΓΑ
15:00 ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 0 : 0 ΠΑΣ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ Δημοτικό Στάδιο Πρέβεζας "Αθανασία Τσουμελέκα" , ΠΡΕΒΕΖΑ
15:00 Δημοτικό Στάδιο Πρέβεζας "Αθανασία Τσουμελέκα" , ΠΡΕΒΕΖΑ
Σάββατο, 22 Ιανουαρίου 2022
15:00 ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ 5 : 1 ΑΟ ΜΥΤΙΚΑΣ ΑΓΙΑ
15:00 ΑΓΙΑ
15:00 ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ 1 : 0 ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ
15:00 ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ
15:00 ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡ. 6 : 1 ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ ΛΕΥΚΑΔΑ
15:00 ΛΕΥΚΑΔΑ
15:00 ΠΑΣ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ 0 : 1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΒΟΝΙΤΣΑ
15:00 ΒΟΝΙΤΣΑ
15:00 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ 2 : 0 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ ΛΟΥΡΟΣ
15:00 ΛΟΥΡΟΣ
15:00 Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ 0 : 5 ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ ΠΛΑΓΙΑ
15:00 ΠΛΑΓΙΑ
Σάββατο, 29 Ιανουαρίου 2022
15:00 ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ 0 : 0 ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ ΛΕΥΚΑΔΑ
15:00 ΛΕΥΚΑΔΑ
15:00 ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ 0 : 0 ΑΟ ΜΥΤΙΚΑΣ ΩΡΩΠΟΣ
15:00 ΩΡΩΠΟΣ
15:00 ΠΑΣ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ 0 : 2 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΒΟΝΙΤΣΑ
15:00 ΒΟΝΙΤΣΑ
15:00 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ 2 : 1 ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟ
15:00 ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟ
15:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ 1 : 0 Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ ΠΑΡΓΑ
15:00 ΠΑΡΓΑ
15:00 ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2 : 0 ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡ. Δημοτικό Στάδιο Πρέβεζας "Αθανασία Τσουμελέκα" , ΠΡΕΒΕΖΑ
15:00 Δημοτικό Στάδιο Πρέβεζας "Αθανασία Τσουμελέκα" , ΠΡΕΒΕΖΑ
Σάββατο, 5 Φεβρουαρίου 2022
15:00 ΑΟ ΜΥΤΙΚΑΣ 0 : 3 ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ
15:00
15:00 ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ 2 : 3 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ ΑΓΙΑ
15:00 ΑΓΙΑ
15:00 ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ 2 : 1 ΠΑΣ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ
15:00 ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ
15:00 ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡ. 3 : 4 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΛΕΥΚΑΔΑ
15:00 ΛΕΥΚΑΔΑ
15:00 Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ 1 : 3 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΠΛΑΓΙΑ
15:00 ΠΛΑΓΙΑ
15:00 ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 4 : 0 ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ Δημοτικό Στάδιο Πρέβεζας "Αθανασία Τσουμελέκα" , ΠΡΕΒΕΖΑ
15:00 Δημοτικό Στάδιο Πρέβεζας "Αθανασία Τσουμελέκα" , ΠΡΕΒΕΖΑ
Σάββατο, 12 Φεβρουαρίου 2022
15:00 ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ 1 : 2 ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ ΩΡΩΠΟΣ
15:00 ΩΡΩΠΟΣ
15:00 ΠΑΣ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ 1 : 1 ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ ΒΟΝΙΤΣΑ
15:00 ΒΟΝΙΤΣΑ
15:00 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ 4 : 0 ΑΟ ΜΥΤΙΚΑΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟ
15:00 ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟ
15:00 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ 3 : 0 ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡ. ΛΟΥΡΟΣ
15:00 ΛΟΥΡΟΣ
15:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ 3 : 4 ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ ΠΑΡΓΑ
15:00 ΠΑΡΓΑ
15:00 Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ 0 : 3 ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΠΛΑΓΙΑ
15:00 ΠΛΑΓΙΑ
Σάββατο, 19 Φεβρουαρίου 2022
15:00 ΑΟ ΜΥΤΙΚΑΣ 1 : 1 ΠΑΣ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ
15:00
15:00 ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ 1 : 0 Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ ΑΓΙΑ
15:00 ΑΓΙΑ
15:00 ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ 1 : 2 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ ΛΕΥΚΑΔΑ
15:00 ΛΕΥΚΑΔΑ
15:00 ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡ. 3 : 1 ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΛΕΥΚΑΔΑ
15:00 ΛΕΥΚΑΔΑ
15:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ 7 : 0 ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ ΠΑΡΓΑ
15:00 ΠΑΡΓΑ
15:00 ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 1 : 2 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ Δημοτικό Στάδιο Πρέβεζας "Αθανασία Τσουμελέκα" , ΠΡΕΒΕΖΑ
15:00 Δημοτικό Στάδιο Πρέβεζας "Αθανασία Τσουμελέκα" , ΠΡΕΒΕΖΑ
Σάββατο, 26 Φεβρουαρίου 2022
15:00 ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ 1 : 3 ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡ. ΑΓΙΑ
15:00 ΑΓΙΑ
15:00 ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ 2 : 2 ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ
15:00 ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ
15:00 ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ 1 : 2 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ ΩΡΩΠΟΣ
15:00 ΩΡΩΠΟΣ
15:00 ΠΑΣ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ 1 : 1 ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ ΒΟΝΙΤΣΑ
15:00 ΒΟΝΙΤΣΑ
15:00 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ 0 : 0 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΛΟΥΡΟΣ
15:00 ΛΟΥΡΟΣ
15:00 Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ 2 : 1 ΑΟ ΜΥΤΙΚΑΣ ΠΛΑΓΙΑ
15:00 ΠΛΑΓΙΑ
Σάββατο, 12 Μαρτίου 2022
15:00 ΑΟ ΜΥΤΙΚΑΣ 1 : 6 ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡ.
15:00
15:00 ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ 2 : 1 Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ ΛΕΥΚΑΔΑ
15:00 ΛΕΥΚΑΔΑ
15:00 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ 1 : 3 ΠΑΣ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟ
15:00 ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟ
15:00 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ 7 : 0 ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ ΛΟΥΡΟΣ
15:00 ΛΟΥΡΟΣ
15:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ 3 : 0 ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΠΑΡΓΑ
15:00 ΠΑΡΓΑ
15:00 ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2 : 0 ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ Δημοτικό Στάδιο Πρέβεζας "Αθανασία Τσουμελέκα" , ΠΡΕΒΕΖΑ
15:00 Δημοτικό Στάδιο Πρέβεζας "Αθανασία Τσουμελέκα" , ΠΡΕΒΕΖΑ
Σάββατο, 19 Μαρτίου 2022
15:00 ΑΟ ΜΥΤΙΚΑΣ 1 : 3 ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ
15:00
15:00 ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ 0 : 1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΑΓΙΑ
15:00 ΑΓΙΑ
15:00 ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ 2 : 1 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ
15:00 ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ
15:00 ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ 0 : 4 ΠΑΣ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΩΡΩΠΟΣ
15:00 ΩΡΩΠΟΣ
15:00 ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡ. 1 : 2 ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ ΛΕΥΚΑΔΑ
15:00 ΛΕΥΚΑΔΑ
15:00 Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ 1 : 3 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ ΠΛΑΓΙΑ
15:00 ΠΛΑΓΙΑ
Σάββατο, 26 Μαρτίου 2022
15:00 ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ 1 : 0 ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ
15:00 ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ
15:00 ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ 1 : 0 ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ ΛΕΥΚΑΔΑ
15:00 ΛΕΥΚΑΔΑ
15:00 ΠΑΣ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ 2 : 1 Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ ΒΟΝΙΤΣΑ
15:00 ΒΟΝΙΤΣΑ
15:00 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ 2 : 2 ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡ. ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟ
15:00 ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟ
15:00 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ 3 : 0 ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ ΛΟΥΡΟΣ
15:00 ΛΟΥΡΟΣ
15:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ 6 : 0 ΑΟ ΜΥΤΙΚΑΣ ΠΑΡΓΑ
15:00 ΠΑΡΓΑ
Σάββατο, 2 Απριλίου 2022
15:00 ΑΟ ΜΥΤΙΚΑΣ 2 : 5 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ
15:00
15:00 ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ 1 : 2 ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΑΓΙΑ
15:00 ΑΓΙΑ
15:00 ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ 0 : 4 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΛΕΥΚΑΔΑ
15:00 ΛΕΥΚΑΔΑ
15:00 ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ 3 : 1 Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ ΩΡΩΠΟΣ
15:00 ΩΡΩΠΟΣ
15:00 ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡ. 1 : 3 ΠΑΣ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΛΕΥΚΑΔΑ
15:00 ΛΕΥΚΑΔΑ
15:00 ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 4 : 1 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ Δημοτικό Στάδιο Πρέβεζας "Αθανασία Τσουμελέκα" , ΠΡΕΒΕΖΑ
15:00 Δημοτικό Στάδιο Πρέβεζας "Αθανασία Τσουμελέκα" , ΠΡΕΒΕΖΑ
Σάββατο, 9 Απριλίου 2022
15:00 ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ 5 : 0 ΑΟ ΜΥΤΙΚΑΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ
15:00 ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ
15:00 ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ 1 : 4 ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ ΩΡΩΠΟΣ
15:00 ΩΡΩΠΟΣ
15:00 ΠΑΣ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ 3 : 2 ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ ΒΟΝΙΤΣΑ
15:00 ΒΟΝΙΤΣΑ
15:00 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ 0 : 2 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟ
15:00 ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟ
15:00 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ 3 : 2 ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ ΛΟΥΡΟΣ
15:00 ΛΟΥΡΟΣ
15:00 Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ 1 : 2 ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡ. ΠΛΑΓΙΑ
15:00 ΠΛΑΓΙΑ

Η ΟΜΑΔΑ ΜΑΣ

logopas new

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

location Γήπεδο: Δημοτικό Στάδιο "Αθανασία Τσουμελέκα", Πρέβεζα, 48100
location Γραφείο: Λεωφ. Ειρήνης 21, Πρέβεζα 481 00
phone Τηλέφωνο: : Σπύρος Ρεκατσίνας 6936557134 - Ντίνος Τσόκος 6955138072
mail E-mail: [email protected]

SOCIAL MEDIA

facebook insta youtube