Σάββατο, 13 Απριλίου 2019
16:00 ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 3 : 0 A.E. ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝ/ΧΗΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ "ΑΘ.ΤΣΟΥΜΕΛΕΚΑ" , ΠΡΕΒΕΖΑ
16:00 ΠΡΕΒΕΖΑΣ "ΑΘ.ΤΣΟΥΜΕΛΕΚΑ" , ΠΡΕΒΕΖΑ
16:00 Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ 2 : 2 ΠΑΣ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΠΑΛΑΙΡΟΣ
16:00 ΠΑΛΑΙΡΟΣ
16:00 Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ 1 : 3 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΠΛΑΓΙΑ
16:00 ΠΛΑΓΙΑ
16:00 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ 3 : 2 Α.Ο. ΚΑΡΥΑΣ ΛΟΥΡΟΣ
16:00 ΛΟΥΡΟΣ
16:00 ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡ. 3 : 1 ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ ΛΕΥΚΑΔΑ
16:00 ΛΕΥΚΑΔΑ
16:00 ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ 1 : 1 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΕΥΚΑΔΑΣ , ΛΕΥΚΑΔΑ
16:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΕΥΚΑΔΑΣ , ΛΕΥΚΑΔΑ
16:00 ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ 3 : 2 ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ , ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ
16:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ , ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ
16:00 ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ 5 : 3 ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΉΠΕΔΟ ΑΓΙΑΣ , ΑΓΙΑ
16:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΉΠΕΔΟ ΑΓΙΑΣ , ΑΓΙΑ
Σάββατο, 6 Απριλίου 2019
16:00 ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 1 : 0 Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΠΡΕΒΕΖΑΣ "ΑΘ.ΤΣΟΥΜΕΛΕΚΑ" , ΠΡΕΒΕΖΑ
16:00 ΠΡΕΒΕΖΑΣ "ΑΘ.ΤΣΟΥΜΕΛΕΚΑ" , ΠΡΕΒΕΖΑ
16:00 A.E. ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝ/ΧΗΣ 2 : 0 Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ ΒΑΛΑΝ/ΧΗ
16:00 ΒΑΛΑΝ/ΧΗ
16:00 Α.Ο. ΚΑΡΥΑΣ 5 : 2 ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ , ΛΕΥΚΑΔΑ
16:00 ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ , ΛΕΥΚΑΔΑ
16:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ 1 : 1 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΠΑΡΓΑ
16:00 ΠΑΡΓΑ
16:00 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ 2 : 1 ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ "ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΘΑΝΟΥ" , ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟ
16:00 ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ "ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΘΑΝΟΥ" , ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟ
16:00 ΠΑΣ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ 1 : 2 ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ ΒΟΝΙΤΣΑ
16:00 ΒΟΝΙΤΣΑ
16:00 ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015 2 : 2 ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡ. ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ
16:00 ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ
16:00 ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ 4 : 3 ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΩΠΟΥ , ΩΡΩΠΟΣ
16:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΩΠΟΥ , ΩΡΩΠΟΣ
Σάββατο, 30 Μαρτίου 2019
15:00 Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ 2 : 2 A.E. ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝ/ΧΗΣ ΠΑΛΑΙΡΟΣ
15:00 ΠΑΛΑΙΡΟΣ
15:00 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ 6 : 0 Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ ΛΟΥΡΟΣ
15:00 ΛΟΥΡΟΣ
15:00 ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡ. 3 : 3 Α.Ο. ΚΑΡΥΑΣ ΛΕΥΚΑΔΑ
15:00 ΛΕΥΚΑΔΑ
15:00 ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ 3 : 2 ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΩΠΟΥ , ΩΡΩΠΟΣ
15:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΩΠΟΥ , ΩΡΩΠΟΣ
15:00 ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ 1 : 1 ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΕΥΚΑΔΑΣ , ΛΕΥΚΑΔΑ
15:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΕΥΚΑΔΑΣ , ΛΕΥΚΑΔΑ
15:00 ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ 5 : 0 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ , ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ
15:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ , ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ
15:00 ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ 1 : 0 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΉΠΕΔΟ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ , ΣΑΜΨΟΥΝΤΑ
15:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΉΠΕΔΟ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ , ΣΑΜΨΟΥΝΤΑ
15:00 ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ 2 : 3 ΠΑΣ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΉΠΕΔΟ ΑΓΙΑΣ , ΑΓΙΑ
15:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΉΠΕΔΟ ΑΓΙΑΣ , ΑΓΙΑ
Σάββατο, 23 Μαρτίου 2019
15:00 ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 5 : 0 ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ "ΑΘ.ΤΣΟΥΜΕΛΕΚΑ" , ΠΡΕΒΕΖΑ
15:00 ΠΡΕΒΕΖΑΣ "ΑΘ.ΤΣΟΥΜΕΛΕΚΑ" , ΠΡΕΒΕΖΑ
15:00 A.E. ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝ/ΧΗΣ 0 : 3 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΒΑΛΑΝ/ΧΗ
15:00 ΒΑΛΑΝ/ΧΗ
15:00 Α.Ο. ΚΑΡΥΑΣ 2 : 2 ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ , ΛΕΥΚΑΔΑ
15:00 ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ , ΛΕΥΚΑΔΑ
15:00 Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ 0 : 1 ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ ΠΑΛΑΙΡΟΣ
15:00 ΠΑΛΑΙΡΟΣ
15:00 Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ 0 : 4 ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΠΛΑΓΙΑ
15:00 ΠΛΑΓΙΑ
15:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ 3 : 0 ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡ. ΠΑΡΓΑ
15:00 ΠΑΡΓΑ
15:00 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ 2 : 0 ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015 ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ "ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΘΑΝΟΥ" , ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟ
15:00 ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ "ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΘΑΝΟΥ" , ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟ
15:00 ΠΑΣ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ 1 : 0 ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ ΒΟΝΙΤΣΑ
15:00 ΒΟΝΙΤΣΑ
Σάββατο, 16 Μαρτίου 2019
15:00 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ 3 : 1 Α.Ο. ΚΑΡΥΑΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ "ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΘΑΝΟΥ" , ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟ
15:00 ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ "ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΘΑΝΟΥ" , ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟ
15:00 ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡ. 3 : 2 Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ ΛΕΥΚΑΔΑ
15:00 ΛΕΥΚΑΔΑ
15:00 ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015 3 : 0 ΠΑΣ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ
15:00 ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ
15:00 ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ 2 : 4 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΩΠΟΥ , ΩΡΩΠΟΣ
15:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΩΠΟΥ , ΩΡΩΠΟΣ
15:00 ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ 1 : 0 A.E. ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝ/ΧΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΕΥΚΑΔΑΣ , ΛΕΥΚΑΔΑ
15:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΕΥΚΑΔΑΣ , ΛΕΥΚΑΔΑ
15:00 ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ 1 : 1 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ , ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ
15:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ , ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ
15:00 ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ 0 : 0 ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΉΠΕΔΟ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ , ΣΑΜΨΟΥΝΤΑ
15:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΉΠΕΔΟ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ , ΣΑΜΨΟΥΝΤΑ
15:00 ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ 1 : 2 Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΉΠΕΔΟ ΑΓΙΑΣ , ΑΓΙΑ
15:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΉΠΕΔΟ ΑΓΙΑΣ , ΑΓΙΑ
Σάββατο, 9 Μαρτίου 2019
15:00 ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 3 : 0 ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015 ΠΡΕΒΕΖΑΣ "ΑΘ.ΤΣΟΥΜΕΛΕΚΑ" , ΠΡΕΒΕΖΑ
15:00 ΠΡΕΒΕΖΑΣ "ΑΘ.ΤΣΟΥΜΕΛΕΚΑ" , ΠΡΕΒΕΖΑ
15:00 A.E. ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝ/ΧΗΣ 0 : 0 ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΒΑΛΑΝ/ΧΗ
15:00 ΒΑΛΑΝ/ΧΗ
15:00 Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ 1 : 0 ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ ΠΑΛΑΙΡΟΣ
15:00 ΠΑΛΑΙΡΟΣ
15:00 Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ 2 : 3 ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ ΠΛΑΓΙΑ
15:00 ΠΛΑΓΙΑ
15:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ 2 : 2 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ ΠΑΡΓΑ
15:00 ΠΑΡΓΑ
15:00 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ 5 : 0 ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡ. ΛΟΥΡΟΣ
15:00 ΛΟΥΡΟΣ
15:00 ΠΑΣ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ 0 : 3 Α.Ο. ΚΑΡΥΑΣ ΒΟΝΙΤΣΑ
15:00 ΒΟΝΙΤΣΑ
15:00 ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ 2 : 0 ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΕΥΚΑΔΑΣ , ΛΕΥΚΑΔΑ
15:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΕΥΚΑΔΑΣ , ΛΕΥΚΑΔΑ
Σάββατο, 2 Μαρτίου 2019
15:00 Α.Ο. ΚΑΡΥΑΣ 0 : 1 ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ , ΛΕΥΚΑΔΑ
15:00 ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ , ΛΕΥΚΑΔΑ
15:00 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ 1 : 1 Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ "ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΘΑΝΟΥ" , ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟ
15:00 ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ "ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΘΑΝΟΥ" , ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟ
15:00 ΠΑΣ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ 1 : 3 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΒΟΝΙΤΣΑ
15:00 ΒΟΝΙΤΣΑ
15:00 ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡ. 1 : 2 ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΛΕΥΚΑΔΑ
15:00 ΛΕΥΚΑΔΑ
15:00 ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015 0 : 2 Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ
15:00 ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ
15:00 ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ 0 : 2 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΩΠΟΥ , ΩΡΩΠΟΣ
15:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΩΠΟΥ , ΩΡΩΠΟΣ
15:00 ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ 2 : 1 ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΉΠΕΔΟ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ , ΣΑΜΨΟΥΝΤΑ
15:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΉΠΕΔΟ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ , ΣΑΜΨΟΥΝΤΑ
15:00 ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ 1 : 2 A.E. ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝ/ΧΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΉΠΕΔΟ ΑΓΙΑΣ , ΑΓΙΑ
15:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΉΠΕΔΟ ΑΓΙΑΣ , ΑΓΙΑ
Σάββατο, 23 Φεβρουαρίου 2019
15:00 ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 0 : 0 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ "ΑΘ.ΤΣΟΥΜΕΛΕΚΑ" , ΠΡΕΒΕΖΑ
15:00 ΠΡΕΒΕΖΑΣ "ΑΘ.ΤΣΟΥΜΕΛΕΚΑ" , ΠΡΕΒΕΖΑ
15:00 A.E. ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝ/ΧΗΣ 1 : 1 ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡ. ΒΑΛΑΝ/ΧΗ
15:00 ΒΑΛΑΝ/ΧΗ
15:00 Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ 0 : 1 Α.Ο. ΚΑΡΥΑΣ ΠΑΛΑΙΡΟΣ
15:00 ΠΑΛΑΙΡΟΣ
15:00 Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ 2 : 0 ΠΑΣ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΠΛΑΓΙΑ
15:00 ΠΛΑΓΙΑ
15:00 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ 1 : 0 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ ΛΟΥΡΟΣ
15:00 ΛΟΥΡΟΣ
15:00 ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ 2 : 2 ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΕΥΚΑΔΑΣ , ΛΕΥΚΑΔΑ
15:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΕΥΚΑΔΑΣ , ΛΕΥΚΑΔΑ
15:00 ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ 3 : 0 ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ , ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ
15:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ , ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ
15:00 ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ 3 : 0 ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΉΠΕΔΟ ΑΓΙΑΣ , ΑΓΙΑ
15:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΉΠΕΔΟ ΑΓΙΑΣ , ΑΓΙΑ
Σάββατο, 16 Φεβρουαρίου 2019
15:00 Α.Ο. ΚΑΡΥΑΣ 0 : 1 ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ , ΛΕΥΚΑΔΑ
15:00 ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ , ΛΕΥΚΑΔΑ
15:00 Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ 0 : 1 ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ ΠΛΑΓΙΑ
15:00 ΠΛΑΓΙΑ
15:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ 4 : 2 Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΠΑΡΓΑ
15:00 ΠΑΡΓΑ
15:00 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ 0 : 2 ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ "ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΘΑΝΟΥ" , ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟ
15:00 ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ "ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΘΑΝΟΥ" , ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟ
15:00 ΠΑΣ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ 0 : 1 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΒΟΝΙΤΣΑ
15:00 ΒΟΝΙΤΣΑ
15:00 ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015 4 : 0 ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ
15:00 ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ
15:00 ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ 1 : 0 ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡ. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΩΠΟΥ , ΩΡΩΠΟΣ
15:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΩΠΟΥ , ΩΡΩΠΟΣ
15:00 ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ 0 : 3 A.E. ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝ/ΧΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΉΠΕΔΟ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ , ΣΑΜΨΟΥΝΤΑ
15:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΉΠΕΔΟ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ , ΣΑΜΨΟΥΝΤΑ
Σάββατο, 9 Φεβρουαρίου 2019
15:00 A.E. ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝ/ΧΗΣ 0 : 1 ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ ΒΑΛΑΝ/ΧΗ
15:00 ΒΑΛΑΝ/ΧΗ
15:00 Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ 1 : 3 Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ ΠΑΛΑΙΡΟΣ
15:00 ΠΑΛΑΙΡΟΣ
15:00 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ 2 : 2 ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ ΛΟΥΡΟΣ
15:00 ΛΟΥΡΟΣ
15:00 ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡ. 3 : 2 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ ΛΕΥΚΑΔΑ
15:00 ΛΕΥΚΑΔΑ
15:00 ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ 2 : 2 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΕΥΚΑΔΑΣ , ΛΕΥΚΑΔΑ
15:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΕΥΚΑΔΑΣ , ΛΕΥΚΑΔΑ
15:00 ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ 2 : 1 ΠΑΣ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ , ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ
15:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ , ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ
15:00 ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ 1 : 4 ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΉΠΕΔΟ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ , ΣΑΜΨΟΥΝΤΑ
15:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΉΠΕΔΟ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ , ΣΑΜΨΟΥΝΤΑ
15:00 ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ 1 : 2 Α.Ο. ΚΑΡΥΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΉΠΕΔΟ ΑΓΙΑΣ , ΑΓΙΑ
15:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΉΠΕΔΟ ΑΓΙΑΣ , ΑΓΙΑ
Σάββατο, 2 Φεβρουαρίου 2019
15:00 ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 1 : 0 ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ "ΑΘ.ΤΣΟΥΜΕΛΕΚΑ" , ΠΡΕΒΕΖΑ
15:00 ΠΡΕΒΕΖΑΣ "ΑΘ.ΤΣΟΥΜΕΛΕΚΑ" , ΠΡΕΒΕΖΑ
15:00 Α.Ο. ΚΑΡΥΑΣ 2 : 2 ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ , ΛΕΥΚΑΔΑ
15:00 ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ , ΛΕΥΚΑΔΑ
15:00 Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ 1 : 0 ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ ΠΛΑΓΙΑ
15:00 ΠΛΑΓΙΑ
15:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ 2 : 1 ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΓΑ
15:00 ΠΑΡΓΑ
15:00 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ 6 : 0 Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΛΟΥΡΟΣ
15:00 ΛΟΥΡΟΣ
15:00 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ 0 : 1 ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ "ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΘΑΝΟΥ" , ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟ
15:00 ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ "ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΘΑΝΟΥ" , ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟ
15:00 ΠΑΣ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ 0 : 3 ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡ. ΒΟΝΙΤΣΑ
15:00 ΒΟΝΙΤΣΑ
15:00 ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015 3 : 0 A.E. ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝ/ΧΗΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ
15:00 ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ
Σάββατο, 26 Ιανουαρίου 2019
15:00 A.E. ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝ/ΧΗΣ 0 : 0 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ ΒΑΛΑΝ/ΧΗ
15:00 ΒΑΛΑΝ/ΧΗ
15:00 ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡ. 0 : 1 ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ ΛΕΥΚΑΔΑ
15:00 ΛΕΥΚΑΔΑ
15:00 ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015 0 : 2 Α.Ο. ΚΑΡΥΑΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ
15:00 ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ
15:00 ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ 1 : 1 ΠΑΣ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΩΠΟΥ , ΩΡΩΠΟΣ
15:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΩΠΟΥ , ΩΡΩΠΟΣ
15:00 ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ 3 : 2 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΕΥΚΑΔΑΣ , ΛΕΥΚΑΔΑ
15:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΕΥΚΑΔΑΣ , ΛΕΥΚΑΔΑ
15:00 ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ 5 : 0 Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ , ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ
15:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ , ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ
15:00 ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ 0 : 4 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΉΠΕΔΟ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ , ΣΑΜΨΟΥΝΤΑ
15:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΉΠΕΔΟ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ , ΣΑΜΨΟΥΝΤΑ
15:00 ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ 2 : 1 Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΉΠΕΔΟ ΑΓΙΑΣ , ΑΓΙΑ
15:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΉΠΕΔΟ ΑΓΙΑΣ , ΑΓΙΑ
Σάββατο, 19 Ιανουαρίου 2019
15:00 ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 1 : 0 ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ ΠΡΕΒΕΖΑΣ "ΑΘ.ΤΣΟΥΜΕΛΕΚΑ" , ΠΡΕΒΕΖΑ
15:00 ΠΡΕΒΕΖΑΣ "ΑΘ.ΤΣΟΥΜΕΛΕΚΑ" , ΠΡΕΒΕΖΑ
15:00 Α.Ο. ΚΑΡΥΑΣ 3 : 1 A.E. ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝ/ΧΗΣ ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ , ΛΕΥΚΑΔΑ
15:00 ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ , ΛΕΥΚΑΔΑ
15:00 Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ 0 : 0 ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡ. ΠΑΛΑΙΡΟΣ
15:00 ΠΑΛΑΙΡΟΣ
15:00 Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ 0 : 1 ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ ΠΛΑΓΙΑ
15:00 ΠΛΑΓΙΑ
15:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ 2 : 1 ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015 ΠΑΡΓΑ
15:00 ΠΑΡΓΑ
15:00 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ 4 : 0 ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ ΛΟΥΡΟΣ
15:00 ΛΟΥΡΟΣ
15:00 ΠΑΣ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ 3 : 1 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ ΒΟΝΙΤΣΑ
15:00 ΒΟΝΙΤΣΑ
15:00 ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ 1 : 1 ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ , ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ
15:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ , ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ
Σάββατο, 12 Ιανουαρίου 2019
15:00 A.E. ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝ/ΧΗΣ 1 : 0 ΠΑΣ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΒΑΛΑΝ/ΧΗ
15:00 ΒΑΛΑΝ/ΧΗ
15:00 Α.Ο. ΚΑΡΥΑΣ 3 : 1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ , ΛΕΥΚΑΔΑ
15:00 ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ , ΛΕΥΚΑΔΑ
15:00 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ 0 : 3 ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ "ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΘΑΝΟΥ" , ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟ
15:00 ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ "ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΘΑΝΟΥ" , ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟ
15:00 ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡ. 1 : 0 ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ ΛΕΥΚΑΔΑ
15:00 ΛΕΥΚΑΔΑ
15:00 ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015 3 : 1 Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ
15:00 ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ
15:00 ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ 3 : 1 Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΩΠΟΥ , ΩΡΩΠΟΣ
15:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΩΠΟΥ , ΩΡΩΠΟΣ
15:00 ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ 0 : 3 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΉΠΕΔΟ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ , ΣΑΜΨΟΥΝΤΑ
15:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΉΠΕΔΟ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ , ΣΑΜΨΟΥΝΤΑ
15:00 ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ 3 : 4 ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΉΠΕΔΟ ΑΓΙΑΣ , ΑΓΙΑ
15:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΉΠΕΔΟ ΑΓΙΑΣ , ΑΓΙΑ
Σάββατο, 5 Ιανουαρίου 2019
15:00 ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2 : 0 ΠΑΣ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ "ΑΘ.ΤΣΟΥΜΕΛΕΚΑ" , ΠΡΕΒΕΖΑ
15:00 ΠΡΕΒΕΖΑΣ "ΑΘ.ΤΣΟΥΜΕΛΕΚΑ" , ΠΡΕΒΕΖΑ
15:00 Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ 2 : 0 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ ΠΑΛΑΙΡΟΣ
15:00 ΠΑΛΑΙΡΟΣ
15:00 Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ 1 : 2 Α.Ο. ΚΑΡΥΑΣ ΠΛΑΓΙΑ
15:00 ΠΛΑΓΙΑ
15:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ 2 : 0 A.E. ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝ/ΧΗΣ ΠΑΡΓΑ
15:00 ΠΑΡΓΑ
15:00 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ 2 : 0 ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015 ΛΟΥΡΟΣ
15:00 ΛΟΥΡΟΣ
15:00 ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡ. 8 : 2 ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ ΛΕΥΚΑΔΑ
15:00 ΛΕΥΚΑΔΑ
15:00 ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ 1 : 0 ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΕΥΚΑΔΑΣ , ΛΕΥΚΑΔΑ
15:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΕΥΚΑΔΑΣ , ΛΕΥΚΑΔΑ
15:00 ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ 4 : 0 ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ , ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ
15:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ , ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ
Σάββατο, 22 Δεκεμβρίου 2018
15:00 A.E. ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝ/ΧΗΣ 0 : 0 ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ ΒΑΛΑΝ/ΧΗ
15:00 ΒΑΛΑΝ/ΧΗ
15:00 Α.Ο. ΚΑΡΥΑΣ 1 : 3 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ , ΛΕΥΚΑΔΑ
15:00 ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ , ΛΕΥΚΑΔΑ
15:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ 1 : 0 Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ ΠΑΡΓΑ
15:00 ΠΑΡΓΑ
15:00 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ 0 : 1 ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ "ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΘΑΝΟΥ" , ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟ
15:00 ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ "ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΘΑΝΟΥ" , ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟ
15:00 ΠΑΣ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ 1 : 2 Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΒΟΝΙΤΣΑ
15:00 ΒΟΝΙΤΣΑ
15:00 ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015 3 : 0 ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ
15:00 ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ
15:00 ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ 6 : 2 ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΩΠΟΥ , ΩΡΩΠΟΣ
15:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΩΠΟΥ , ΩΡΩΠΟΣ
15:00 ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ 1 : 4 ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡ. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΉΠΕΔΟ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ , ΣΑΜΨΟΥΝΤΑ
15:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΉΠΕΔΟ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ , ΣΑΜΨΟΥΝΤΑ
Κυριακή, 16 Δεκεμβρίου 2018
15:00 ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ 3 : 0 ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΉΠΕΔΟ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ , ΣΑΜΨΟΥΝΤΑ
15:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΉΠΕΔΟ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ , ΣΑΜΨΟΥΝΤΑ
Σάββατο, 15 Δεκεμβρίου 2018
15:00 Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ 1 : 3 ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ ΠΑΛΑΙΡΟΣ
15:00 ΠΑΛΑΙΡΟΣ
15:00 Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ 1 : 0 A.E. ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝ/ΧΗΣ ΠΛΑΓΙΑ
15:00 ΠΛΑΓΙΑ
15:00 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ 4 : 0 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΛΟΥΡΟΣ
15:00 ΛΟΥΡΟΣ
15:00 ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡ. 2 : 2 ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015 ΛΕΥΚΑΔΑ
15:00 ΛΕΥΚΑΔΑ
15:00 ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ 6 : 0 ΠΑΣ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΕΥΚΑΔΑΣ , ΛΕΥΚΑΔΑ
15:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΕΥΚΑΔΑΣ , ΛΕΥΚΑΔΑ
15:00 ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ 2 : 1 Α.Ο. ΚΑΡΥΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ , ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ
15:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ , ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ
15:00 ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ 3 : 1 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΉΠΕΔΟ ΑΓΙΑΣ , ΑΓΙΑ
15:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΉΠΕΔΟ ΑΓΙΑΣ , ΑΓΙΑ
Κυριακή, 9 Δεκεμβρίου 2018
15:00 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ 4 : 1 ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ "ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΘΑΝΟΥ" , ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟ
15:00 ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ "ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΘΑΝΟΥ" , ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟ
Σάββατο, 8 Δεκεμβρίου 2018
15:00 ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 1 : 2 ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ ΠΡΕΒΕΖΑΣ "ΑΘ.ΤΣΟΥΜΕΛΕΚΑ" , ΠΡΕΒΕΖΑ
15:00 ΠΡΕΒΕΖΑΣ "ΑΘ.ΤΣΟΥΜΕΛΕΚΑ" , ΠΡΕΒΕΖΑ
15:00 A.E. ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝ/ΧΗΣ 0 : 2 Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΒΑΛΑΝ/ΧΗ
15:00 ΒΑΛΑΝ/ΧΗ
15:00 Α.Ο. ΚΑΡΥΑΣ 1 : 2 ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡ. ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ , ΛΕΥΚΑΔΑ
15:00 ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ , ΛΕΥΚΑΔΑ
15:00 Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ 0 : 6 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΠΛΑΓΙΑ
15:00 ΠΛΑΓΙΑ
15:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ 2 : 0 ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΠΑΡΓΑ
15:00 ΠΑΡΓΑ
15:00 ΠΑΣ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ 2 : 2 ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ ΒΟΝΙΤΣΑ
15:00 ΒΟΝΙΤΣΑ
15:00 ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015 2 : 2 ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ
15:00 ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ
Κυριακή, 2 Δεκεμβρίου 2018
15:00 ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ 2 : 2 ΠΑΣ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΉΠΕΔΟ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ , ΣΑΜΨΟΥΝΤΑ
15:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΉΠΕΔΟ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ , ΣΑΜΨΟΥΝΤΑ
Σάββατο, 1 Δεκεμβρίου 2018
18:01 ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015 0 : 1 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ
18:01 ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ
15:00 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ 1 : 0 A.E. ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝ/ΧΗΣ ΛΟΥΡΟΣ
15:00 ΛΟΥΡΟΣ
15:00 ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡ. 3 : 1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΛΕΥΚΑΔΑ
15:00 ΛΕΥΚΑΔΑ
15:00 ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ 4 : 3 Α.Ο. ΚΑΡΥΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΩΠΟΥ , ΩΡΩΠΟΣ
15:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΩΠΟΥ , ΩΡΩΠΟΣ
15:00 ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ 4 : 1 Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΕΥΚΑΔΑΣ , ΛΕΥΚΑΔΑ
15:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΕΥΚΑΔΑΣ , ΛΕΥΚΑΔΑ
15:00 ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ 2 : 0 Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ , ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ
15:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ , ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ
15:00 ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ 0 : 2 ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΉΠΕΔΟ ΑΓΙΑΣ , ΑΓΙΑ
15:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΉΠΕΔΟ ΑΓΙΑΣ , ΑΓΙΑ
Τετάρτη, 28 Νοεμβρίου 2018
18:05 Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ 0 : 4 ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡ. ΠΛΑΓΙΑ
18:05 ΠΛΑΓΙΑ
Κυριακή, 25 Νοεμβρίου 2018
15:00 ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 6 : 1 ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ "ΑΘ.ΤΣΟΥΜΕΛΕΚΑ" , ΠΡΕΒΕΖΑ
15:00 ΠΡΕΒΕΖΑΣ "ΑΘ.ΤΣΟΥΜΕΛΕΚΑ" , ΠΡΕΒΕΖΑ
Σάββατο, 24 Νοεμβρίου 2018
15:00 A.E. ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝ/ΧΗΣ 0 : 1 ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ ΒΑΛΑΝ/ΧΗ
15:00 ΒΑΛΑΝ/ΧΗ
15:00 Α.Ο. ΚΑΡΥΑΣ 2 : 1 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ , ΛΕΥΚΑΔΑ
15:00 ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ , ΛΕΥΚΑΔΑ
15:00 Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ 0 : 3 ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ ΠΑΛΑΙΡΟΣ
15:00 ΠΑΛΑΙΡΟΣ
15:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ 6 : 1 ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ ΠΑΡΓΑ
15:00 ΠΑΡΓΑ
15:00 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ 3 : 1 ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΛΟΥΡΟΣ
15:00 ΛΟΥΡΟΣ
15:00 ΠΑΣ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ 1 : 1 ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015 ΒΟΝΙΤΣΑ
15:00 ΒΟΝΙΤΣΑ
Κυριακή, 18 Νοεμβρίου 2018
15:00 ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ 2 : 0 Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΉΠΕΔΟ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ , ΣΑΜΨΟΥΝΤΑ
15:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΉΠΕΔΟ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ , ΣΑΜΨΟΥΝΤΑ
Σάββατο, 17 Νοεμβρίου 2018
15:00 Α.Ο. ΚΑΡΥΑΣ 3 : 2 ΠΑΣ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ , ΛΕΥΚΑΔΑ
15:00 ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ , ΛΕΥΚΑΔΑ
15:00 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ 3 : 1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ "ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΘΑΝΟΥ" , ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟ
15:00 ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ "ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΘΑΝΟΥ" , ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟ
15:00 ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡ. 2 : 5 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΛΕΥΚΑΔΑ
15:00 ΛΕΥΚΑΔΑ
15:00 ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015 0 : 1 ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ
15:00 ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ
15:00 ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ 3 : 4 Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΩΠΟΥ , ΩΡΩΠΟΣ
15:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΩΠΟΥ , ΩΡΩΠΟΣ
15:00 ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ 4 : 0 A.E. ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝ/ΧΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ , ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ
15:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ , ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ
15:00 ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ 1 : 3 ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΉΠΕΔΟ ΑΓΙΑΣ , ΑΓΙΑ
15:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΉΠΕΔΟ ΑΓΙΑΣ , ΑΓΙΑ
Κυριακή, 11 Νοεμβρίου 2018
15:00 ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ 2 : 1 ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΕΥΚΑΔΑΣ , ΛΕΥΚΑΔΑ
15:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΕΥΚΑΔΑΣ , ΛΕΥΚΑΔΑ
Σάββατο, 10 Νοεμβρίου 2018
15:00 ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2 : 0 Α.Ο. ΚΑΡΥΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ "ΑΘ.ΤΣΟΥΜΕΛΕΚΑ" , ΠΡΕΒΕΖΑ
15:00 ΠΡΕΒΕΖΑΣ "ΑΘ.ΤΣΟΥΜΕΛΕΚΑ" , ΠΡΕΒΕΖΑ
15:00 A.E. ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝ/ΧΗΣ 2 : 0 ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ ΒΑΛΑΝ/ΧΗ
15:00 ΒΑΛΑΝ/ΧΗ
15:00 Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ 0 : 1 ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015 ΠΑΛΑΙΡΟΣ
15:00 ΠΑΛΑΙΡΟΣ
15:00 Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ 1 : 0 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ ΠΛΑΓΙΑ
15:00 ΠΛΑΓΙΑ
15:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ 6 : 0 ΠΑΣ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΠΑΡΓΑ
15:00 ΠΑΡΓΑ
15:00 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ 2 : 0 ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ ΛΟΥΡΟΣ
15:00 ΛΟΥΡΟΣ
15:00 ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ 2 : 0 ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡ. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ , ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ
15:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ , ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ
Κυριακή, 4 Νοεμβρίου 2018
15:00 ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ 2 : 1 ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΉΠΕΔΟ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ , ΣΑΜΨΟΥΝΤΑ
15:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΉΠΕΔΟ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ , ΣΑΜΨΟΥΝΤΑ
Σάββατο, 3 Νοεμβρίου 2018
15:00 Α.Ο. ΚΑΡΥΑΣ 2 : 2 Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ , ΛΕΥΚΑΔΑ
15:00 ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ , ΛΕΥΚΑΔΑ
15:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ 0 : 2 ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ ΠΑΡΓΑ
15:00 ΠΑΡΓΑ
15:00 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ 1 : 1 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ "ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΘΑΝΟΥ" , ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟ
15:00 ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ "ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΘΑΝΟΥ" , ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟ
15:00 ΠΑΣ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ 1 : 2 Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ ΒΟΝΙΤΣΑ
15:00 ΒΟΝΙΤΣΑ
15:00 ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡ. 2 : 1 A.E. ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝ/ΧΗΣ ΛΕΥΚΑΔΑ
15:00 ΛΕΥΚΑΔΑ
15:00 ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015 3 : 1 ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ
15:00 ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ
15:00 ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ 4 : 2 ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΩΠΟΥ , ΩΡΩΠΟΣ
15:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΩΠΟΥ , ΩΡΩΠΟΣ
Σάββατο, 27 Οκτωβρίου 2018
15:00 ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 3 : 0 Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ "ΑΘ.ΤΣΟΥΜΕΛΕΚΑ" , ΠΡΕΒΕΖΑ
15:00 ΠΡΕΒΕΖΑΣ "ΑΘ.ΤΣΟΥΜΕΛΕΚΑ" , ΠΡΕΒΕΖΑ
15:00 A.E. ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝ/ΧΗΣ 2 : 0 ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ ΒΑΛΑΝ/ΧΗ
15:00 ΒΑΛΑΝ/ΧΗ
15:00 Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ 0 : 0 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΠΑΛΑΙΡΟΣ
15:00 ΠΑΛΑΙΡΟΣ
15:00 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ 6 : 2 ΠΑΣ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΛΟΥΡΟΣ
15:00 ΛΟΥΡΟΣ
15:00 ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡ. 2 : 1 ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ ΛΕΥΚΑΔΑ
15:00 ΛΕΥΚΑΔΑ
15:00 ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ 2 : 1 Α.Ο. ΚΑΡΥΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΕΥΚΑΔΑΣ , ΛΕΥΚΑΔΑ
15:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΕΥΚΑΔΑΣ , ΛΕΥΚΑΔΑ
15:00 ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ 0 : 1 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ , ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ
15:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ , ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ
15:00 ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ 2 : 1 ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΉΠΕΔΟ ΑΓΙΑΣ , ΑΓΙΑ
15:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΉΠΕΔΟ ΑΓΙΑΣ , ΑΓΙΑ
Κυριακή, 21 Οκτωβρίου 2018
16:00 ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015 3 : 0 ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ
16:00 ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ
Σάββατο, 20 Οκτωβρίου 2018
16:00 ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2 : 1 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΠΡΕΒΕΖΑΣ "ΑΘ.ΤΣΟΥΜΕΛΕΚΑ" , ΠΡΕΒΕΖΑ
16:00 ΠΡΕΒΕΖΑΣ "ΑΘ.ΤΣΟΥΜΕΛΕΚΑ" , ΠΡΕΒΕΖΑ
16:00 Α.Ο. ΚΑΡΥΑΣ 4 : 0 ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ , ΛΕΥΚΑΔΑ
16:00 ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ , ΛΕΥΚΑΔΑ
16:00 Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ 0 : 0 Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΠΛΑΓΙΑ
16:00 ΠΛΑΓΙΑ
16:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ 2 : 2 ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ ΠΑΡΓΑ
16:00 ΠΑΡΓΑ
16:00 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ 1 : 1 ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡ. ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ "ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΘΑΝΟΥ" , ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟ
16:00 ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ "ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΘΑΝΟΥ" , ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟ
16:00 ΠΑΣ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ 1 : 3 ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΒΟΝΙΤΣΑ
16:00 ΒΟΝΙΤΣΑ
16:00 ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ 1 : 1 A.E. ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝ/ΧΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΩΠΟΥ , ΩΡΩΠΟΣ
16:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΩΠΟΥ , ΩΡΩΠΟΣ